Morley College

Morley College

Morley College

Введення

Morley College освіти для дорослих у Лондоні. Він пропонує курси в різних галузях, включаючи мистецтво та дизайн, моду, мови, драматургію, танці, музику, охорону здоров'я та гуманітарні науки.

Ми тут, щоб допомогти вам відкрити своє майбутнє завдяки навчанню. Наше розширене та гнучке забезпечення пам’ятає про вашу безпеку та графік, тому, незалежно від того, чи хочете ви розвивати свої навички, ставити на перше місце своє самопочуття чи насолоджуватися творчістю, для вас у Morley буде короткий курс.

Ви можете бути авантюристом : справжній ризикуючий, що стосується прокладання нових шляхів та подорожі до творчих можливостей. Можливо, ви природоохоронець , прагнете бути зеленим і готові розробляти технології та практики для захисту нашої планети. Можливо, ти футуролог - замість того, щоб мислити нестандартно, ти відновлюєш його за допомогою нових стратегій для кращого світу.

Якщо ви хочете попрацювати над деякими новими навичками, обговорити важливі питання, почуватись добре чи насолоджуватися творчістю, для вас існує курс навчання дорослих у Morley, де ви зможете знайти свою ідею .

Розташування

geopoint
  • Westminster Bridge Road,61, SE1 7HT, South Bank

Запитання