Monmouth School for Boys Музика рівня
Monmouth School for Boys

Музика рівня

Monmouth, Великобританія

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Введення

Для тих, хто володіє інструментом, а також відкритий для ряду стилів, рівень Music A забезпечує чудовий інструмент для розширення та розвитку музичного життя. Результати останніх років були надзвичайними, і багато учнів взяли цю тему як частину профілю заявки в Russell Group та Оксбриджські університети.

Рівень А перевіряє не лише власні якості виконавця, але також надає можливість вільно творити як частину курсу, а також демонструє навички роботи з історичними прийомами композиції, аналізу та історичного розуміння.

Музика - це чудовий курс для відповідних кандидатів. Ви можете бути відповідним кандидатом, якщо ви пройшли Музику на рівні GCSE і здобули ступінь B або вище, але якщо у вас немає Music GCSE, ви все одно можете бути відповідним кандидатом, якщо зможете продемонструвати інші рівні досягнень, наприклад, успіх у Теорія музики 5 класу та / або практичні іспити 5 класу. Вам слід задуматись про підвищення рівня Music A, якщо вам цікаво слухати та виконувати музику всіх стилів. Ті, хто найкраще справляється з рівнем «Музика А», як правило, добре володіють 5 класом на інструменті на початку курсу.

Про Школу

Запитання