Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Введення

Розкрийте свій потенціал у Manchester Met – амбітному університеті з пишною історією

Manchester Met розташований у центрі Манчестера, захоплюючого та жвавого міста, повного музеїв, галерей, театрів і музичних закладів. Він має горду історію, починаючи з 1824 року, і має різноманітне міжнародне населення з понад 100 різних країн.

Університет здійснює інвестиційну програму вартістю 400 мільйонів фунтів стерлінгів, спрямовану на вдосконалення своїх навчальних і дослідницьких приміщень, будівель і громадських місць. Нещодавно були зроблені інвестиції в їхню будівлю Grosvenor, школу цифрових мистецтв, Інститут спорту та будівлю Dalton, реконструкцію їхнього факультету науки та техніки.

Manchester Met також прагне визнавати іноземних студентів із високими досягненнями та пропонує широкий спектр стипендій. Застосовуються умови та положення.

Особливості кампусу

Manchester Met має вражаючі лекційні зали, кімнати для семінарів і навчальні зони, які оснащені найновішими технологіями та спеціальним обладнанням. Тут також розташований PrintCity, інноваційний центр 3D-друку, і є неймовірна цілодобова бібліотека, що містить понад мільйон книг, журналів та електронних ресурсів*.

*2020-21 навчальний рік

Також доступний ряд ІТ- та медіа-об’єктів, включаючи мультимедійні технології та високотехнічні лабораторії.

спорт

У Манчестері проживають деякі з найбільших імен у цьому спорті, і це надихнуло Manchester Met запропонувати широкий спектр спортивних заходів для студентів. Незалежно від того, який вид спорту чи заняття ви любите або хочете спробувати, ви знайдете те, що вам потрібно.

дослідження

Дев’яносто відсотків дослідницького впливу університету є «провідним у світі» або «міжнародним відмінним»**, що є свідченням якості досліджень, які він проводить. Дізнайтеся про масштаб, глибину та амбіції їхньої роботи та про те, як вони справляють глобальний вплив, відвідавши їхній веб-сайт. **РЕФ 2021

Підтримка студентів

Manchester Met має досвідчений персонал, який надає поради щодо кар’єри та безкоштовну підтримку англійською мовою. У них також є спеціальний міжнародний офіс, який гарантує, що іноземні студенти отримають всю необхідну підтримку для досягнення успіху.

Кожен студент університету також автоматично стає членом Студентської спілки, яка існує, щоб гарантувати, що студенти отримають найкращий досвід під час навчання.

    Розташування

    • Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

    Запитання