Keystone logo
Mission College Співробітник відділу мистецтва в історії для трансферу
Mission College

Співробітник відділу мистецтва в історії для трансферу

Santa Clara, США

60 Hours

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Асоційований спеціаліст з мистецтва в історії для передачі (AA-T) Асоційований у мистецтві для передачі в історії (AA-T в історії) надає студентам можливість розвивати широкий погляд на історію. Програма розроблена таким чином, щоб стимулювати вдячність і розуміння історичних і культурних тенденцій, а також знання ключових постатей і подій.

Програма також розроблена для полегшення навчання таким чином, щоб дозволити студентам встановити зв’язки з сучасними інститутами та ідеями, моделями змін і прогресу, а також заохочувати інтерес до світу 21-го століття.

Студенти також удосконалять свої когнітивні та аналітичні здібності шляхом вивчення історичних праць, дослідження історичних тем і написання з використанням первинних і вторинних джерел.

Навички критичного мислення та розуміння історії завдяки цим курсам створюють основу для безперервного навчання в галузі історії та гуманітарних наук і пропонують студентам широкий спектр знань, які можна зосередити в окремих дисциплінах, а також застосувати до міждисциплінарного ступеня.

AA-T з історії розроблено для того, щоб надати чіткі Pathway навчальним закладам CSU для студентів, які планують перейти та отримати ступінь магістра або бакалавра CSU з історії.

Студенти Каліфорнійського громадського коледжу, яким присуджено AA-T з історії, отримують гарантований вступ із статусом молодших класів у системі CSU та надають пріоритет при вступі до місцевого навчального закладу CSU або на програму, яка вважається подібною до спеціальності їхнього місцевого коледжу.

Цей пріоритет не гарантує вступ до певних спеціальностей або закладів.

Що таке AA-T?

Associate in Arts for Transfer (AA-T) призначений для студентів, які планують перевестися та отримати ступінь бакалавра за подібною спеціальністю в кампусі CSU. Студенти, які закінчують ці перехідні ступені:

 • отримаєте ступінь спеціаліста в Mission College ;
 • мають гарантований вступ до аналогічної спеціальності в університетському містечку в системі CSU;
 • буде підготовлений до початку курсової роботи на вищому відділі в CSU;
 • і не доведеться завершувати більше 60 одиниць після передачі.

Необхідні навички

 • Розуміння перспектив з різних точок зору
 • Критичне та аналітичне мислення
 • Уміння будувати аргумент
 • Здатність розуміти та виражати числові дані
 • Цифрова грамотність, щоб поділитися своїми висновками
 • Цікавість - це те, чого ви не знаєте
 • дослідження

Зручності

Про Школу

Запитання