Keystone logo
Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Введення

Навчання, щоб стати звичайним моряком, складається з подорожі на борту Навчального корабля ДАНІЯ та майстерні майстерні на березі в Морському та політехнічному коледжі - MARTEC у Фредеріксгавні, Данія.

Звичайний моряк повинен виконувати всі види робіт на кораблі, на палубі, а також в машинному відділі, а моряк повинен бути багатогранним, і чим краще він працює на посаді відповідального члена команди, тим краще він пристосується до мінливих та складних завдань на морі.

Щороку Traning Ship DANMARK приймає 80 студентів. Крім того, ми пропонуємо місця в режимі очікування на випадок відмови студентів до початку подорожі. Ми проводимо співбесіди для вступу постійно після отримання вашої форми заявки.

Навчання змінюється між практичною роботою на судні, заняттями з технічних предметів, безпекою праці та навколишнім середовищем, пожежогасіння, навігацією та правилами дорожнього руху, практичним мореплавством, морською технікою, безпекою на морі, першою медичною допомогою, технічним обслуговуванням тощо.

Після закінчення навчання та 12 місяців морської служби шлях звільняється, щоб подати заявку до школи навігації або 20 тижнів, що закінчують курс у морському та політехнічному коледжі, який приносить сертифікат працездатного моряка.

Розташування

  • Frederikshavn

    Haanbaekvej 54 9900 Frederikshavn Denmark, 9900, Frederikshavn

    Запитання