The Manchester College мобільні додатки ступінь Фонд розвитку (FdSc) підтверджено університету Salford
The Manchester College

мобільні додатки ступінь Фонд розвитку (FdSc) підтверджено університету Salford

Manchester, Великобританія

2 Years

Request teaching languages

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Що Мобільні додатки Ступінь Фонд розвитку (FdSc) підтверджено університету Salford, звичайно, про?

Цей курс призначений для студентів, які хочуть працювати в мобільних додатках індустрії розробки. Звичайно будуть оснащувати студентів з роботодавцями знання та інструменти шукаєте завербувати.

Студенти отримають знання та навички, які дозволять їм використовувати і працювати з провідними галузевими мобільних операційних систем, які могли б включати IOS, BlackBerry, Symbian, Android і Windows Mobile. Студенти візьмуть в інтерактивному роль в розробці додатків, які забезпечать студентів з упевненістю при роботі на роботодавця на арені мобільної платформи. В рамках процесу розробки додатків, студенти будуть вивчати різні мови програмування, підходящі для мобільного пристрою, такі як Java для Android пристроїв і використання баз даних, таких як SqlLite. Студенти також оцінити, наскільки інтерфейси розроблені для різних мобільних пристроїв, які можуть бути крос переносимо на інші мобільні пристрої, а також, як мобільні пристрої взаємодіють з низкою мережевих технологій, включаючи бездротові.

З сучасна тенденція обчислення в даний час спрямована на мобільних пристроях, основна увага в даному ступеня фундаменту знаходиться в розробці бізнес-центрі додатків ('додатків ») і мультимедійних додатків.

Студенти в Манчестерський коледж матиме доступ до самих передових і вище актуальний стандартні обчислювальні засоби.

Цей курс був розроблений у партнерстві з різних мобільних постачальників для оснащення студентів з навичками і роботодавців знань потрібно для діапазону професійних ІТ-кар'єри, пов'язаних з мобільного розвитку. Він також призначений для просування та розвитку широкого спектру навичок, особистісних якостей і підходів, які забезпечать платформу для подальшого вивчення, успішного кар'єрного росту і безперервного навчання.

Звичайно поставляється або два роки повний робочий день протягом трьох днів протягом 15 годин або неповний робочий день у вечірній час протягом 8 годин протягом трьох років з можливістю до прискореної, необхідних для завершення протягом двох років.

- Основи програмування

Студенти отримають уявлення про необхідність програмування для створення мобільних і ПК додатків. Студенти вивчатимуть основи Objective-C, Java, C ++ і C #, а також отримати уявлення в середовищах розробки, які використовуються для створення додатків

- HCI і мультимедіа дизайн

Цей модуль буде показати студентам, як розробляти графічні користувальницькі інтерфейси для додатків і як створювати графіки і використовувати музику в своїх додатках.

- Розширений Розробка баз даних

У цьому модулі слухачі дізнаються, як створювати бази даних, а також підключення їх до додатків. Модуль також показати студентам, як для поділу бізнес-логіки від логіки додатка і створити трирівневих додатків з функціональністю бази даних, таких як збережені процедури зберігаються в серверах баз даних (бізнес-логіки) і як ці процедури під назвою допомогою коду (логіка додатки).

- Мобільні телефони та бездротові технології

Цей модуль буде виглядати на різних типах мережевих технологій і як підключитися до мобільних пристроїв або використовуючи спеціалізовані або різні протоколи, такі як бездротовий, синій зуб і HTTP.

- Основи розвитку мобільних платформ

Цей модуль буде використовувати розумінні студенти отримали утворюють модуль програмування, щоб дозволити їм створювати додатки для мобільних пристроїв. Студенти дізнаються, як використовувати XCode і Interface Builder для створення додатків для прошивкою і як використовувати Eclipse, і останню Android SDK для створення додатків для Android.

- Веб-додатків для мобільних пристроїв

Студенти дізнаються, як розробляти масштабовані веб-додатки для мобільних пристроїв, це буде включати в себе створення веб-служб і служб REST.

Оцінка використовує цілий ряд заходів, в тому числі звіти, усних доповідей, робота в групах, практичні завдання, обмежена в часі випробувань, експертній оцінці і живих промисловості трусів.

Про Школу

Запитання