Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Введення

Маастрихтський університет (UM) - найбільший міжнародний університет у Нідерландах, і з 16 861 учням та 4300 співробітниками все ще зростає. Університет виділяється своєю інноваційною освітньою моделлю, міжнародним характером та міждисциплінарним підходом до досліджень та освіти.

Завдяки своїм високоякісним дослідницьким і навчальним програмам, а також сильному акцентуванню уваги на соціальній участі, УМ швидко створила надійну репутацію. Сьогодні це вважається одним з кращих молодих університетів у світі.

Десять причин вибрати Маастрихтський університет

 1. Особистий підхід з вивченням проблем
  Студенти в уніфікованому навчальному закладі навчаються в невеликих навчальних групах, а це означає, що ви активно берете участь і набуваєте найважливіших навичок для вашого майбутнього Репетитори звичайно знають вас за іменем і завжди є доступними і доступними.

 2. Унікальні програми
  UM пропонує низку навчальних програм, які можна знайти ніде більше в Нідерландах. Приклади включають бакалавр з європейської громадської охорони здоров'я, магістра криміналістики, кримінології та права та майстра глобального здоров'я.

 3. Більшість міжнародних університетів у Нідерландах
  Більшість наших програм також пропонуються англійською мовою, а 51% наших студентів і близько 42% наших співробітників прибувають з-за кордону. Це робить UM найбільш міжнародним університетом у Нідерландах.

 4. Дослідження
  Наші міждисциплінарні дослідження, починаючи з зростаючої людської тканини до вивчення проблем сталого розвитку, забезпечують родючий грунт, який породжує нашу освіту. Вчені навчаються важко, а зацікавлені студенти мають ряд варіантів для залучення до досліджень.

 5. Серед кращих молодих університетів у всьому світі
  UM є п'ятим кращим молодим університетом у всьому світі, згідно з виданням Тижня вищої освіти Times для молодих університетів 2017 року. В інших рейтингах УМ послідовно досягає хороших балів: в 2017 році УМ розмістив 15-е місце в рейтингу QS для університетів молодше 50 років.

 6. Освітні інновації
  Ми постійно працюємо над покращенням нашої методології навчання в UM Edlab, яка також підтримує викладачів та надає студентам програми передового досвіду.

 7. Серце Європи
  Маастрихт лежить у самому південному кінці Нідерландів, в самому серці Європи. Через кілька годин ви зможете перебувати в Брюсселі, Амстердамі, Парижі чи Лондоні, а кілька аеропортів - за годину їзди.

 8. Місто Маастрихт
  Від кінотеатрів, театрів і сотень кафе, барів та ресторанів до нового спортивного центру та найсучасніших об'єктів дослідження, що будуються на місці Тапінь - Маастрихт - це живе місто з історичним центром. І кожен навчальний рік починається з незабутнім Інком тиждень.

 9. Почесні програми
  Для студентів, які люблять додаткову проблему, ми пропонуємо набір програм з відзнакою: Premium, MaRBle і Honors.

 10. Пошук роботи
  Дослідження Центру досліджень навколишнього середовища та ринку праці (ROA) показує, що близько 96% випускників працюють на платній роботі впродовж кількох років закінчення (Маастрихтський університетські оглядові дослідження 2017 р.).


Швидкі факти

 • наймолодший та найбільш міжнародний університет у Нідерландах
 • 16 861 учень, 4300 співробітників, 65 000 випускників
 • один з кращих молодих університетів у світі (THE, QS)
 • єдиний голландський університет у Всесвітній мережі університетів (WUN) та мережі молодих європейських дослідницьких університетів (YERUN)

Статистика

Швидкі факти

 • наймолодший і найбільш міжнародний університет у Нідерландах
 • 21 000 студентів, 4 000 співробітників, 50 500 випускників
 • один із найкращих молодих університетів у світі (THE, QS)
 • єдиний голландський університет у Всесвітній мережі університетів (WUN) і Мережі молодих європейських дослідницьких університетів (YERUN)

  Розташування

  geopoint
  • Minderbroedersberg 4-6, 6211 LK, Maastricht

  Запитання