LVC London School of English

LVC London School of English

LVC London School of English

Введення

ХТО МИ

LVC London School of English - це мовна школа з професійно підготовленими викладачами та співробітниками, метою яких є зробити ваш навчальний досвід максимально приємним.

Метою LVC є не лише навчити вас, але й контролювати ваш прогрес і підтримувати вас, як і надалі, на ваш курс. У нас є виділений персонал, який координує роботу з благополуччя студентів та здійснює нагляд за нашими допоміжними службами, допомагаючи створити оптимальну атмосферу, в якій ви зможете розвинути свій повний потенціал.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Забезпечити якісну та цільову оплату навчання в позитивному та інклюзивному середовищі, орієнтованому на навчання. Ми зосереджуємося на реальних і практичних прагненнях студентів, щоб допомогти їм розвиватися та інтегруватися якомога швидше.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Щоб досягти успіху в наданні навчання мовою в сприятливому, веселому та безпечному середовищі, а також допомогти студентам розвиватися і процвітати професійно.

МІЖНАРОДНІ ДРУЗІ

Ми дуже цінуємо наших студентів, ми любимо їх ціннісні та енергійні особистості. Ми щиро віримо, що вони цікаві та унікальні люди, і тому соціальна сторона нашої школи є одним з наших головних пріоритетів. Ми віримо, що, маючи друзів з усього світу, це чудовий досвід, який повинен бути відкритим для всіх!

Розташування

geopoint
  • 148 Old Kent Road, SE1 5TY, London

Запитання