Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Введення

Laurentide авіації перший зрушився з мертвої точки в 1946 році, коли засновник Джек Шолфілд завершив свою військову кар'єру з ККВС Його первісної мети: забезпечити краще професійне навчання польотам в Канаді. Компанія створила свою відмінну репутацію рано, перші двадцять років в аеропорту Cartierville і починаючи з 1970 року на власному аеродромі всіх 15 хвилин на захід від аеропорту Дорваля. ми Канада найстаріша комерційна льотна підготовка школа, Допомагаючи 150 до 200 пілотів заробити ліцензію щороку. Наша сила полягає в підвищення кваліфікації: За останні 50 років більш ніж 600 наших випускників перейшли в кар'єри з Air Canada, і іншими великими міжнародними перевізниками. Наш флот 7 літаків включає в себе один мульти-двигун літака Grumman Cougar обладнаний для підвищення кваліфікації інструмент. Базова підготовка і час будівництво ведеться на двох наших сидіння Cessna 152 і чотири сидіння Cessna 172 інструкторів. Наш ATC-810 Тренажер також доступний для підготовки інструменту.

Ми до сих пір сімейним бізнесом, володіє і управляє Террі Мак-Коннона і пишаємося нашим індивідуальним обслуговуванням. Наш персонал продовжує відбуватися, які знають і забезпечити першокласне ввічливе обслуговування, з гарантією, що не буде ніякого очікування для зльоту.

Ми як і раніше прагнемо надати найбільш професійну підготовку польоту в Канаді. Великі авіакомпанії в США найняли більше 15000 водіїв в попередні роки. Отже, що ж ви чекаєте, щоб почати?

Photos101

знижки:

  • Співробітники Bombardier Aerospace , які є членами Canadain аероклубу отримати знижку 5% на оренду повітряних суден
  • Знижка 5% на літаюче час пропонується на депозит в розмірі $ 3000.
  • Знижка 7% на літаюче час пропонується на депозит в розмірі $ 6000..

Чому Laurentide авіації?

сніг

неконтрольований АЕРОПОРТ

Політ на жвавих аеропортів означає витрачати більше часу і грошей на першому рулювання і чекати оформлення. Laurentide Aviation розташований в тихому неконтрольованого аеропорту, дозволяючи студентам отримати в повітрі і в області практики швидко.

Laurentide Aviation знаходиться близько три основних канадських аеропортів, пропонуючи досвід в контрольованому повітряному просторі.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

Laurentide Aviation зручно розташований всього в 30 хвилинах їзди від міста, в 15-20 хвилинах їзди від Західного острова, доступні як шосе 20 і 40.

З недавно розробленої шосе 30 ми всього в декількох хвилинах їзди від південного берега.

різноманітних ФЛОТ

Наш флот з семи одного двигуна Cessna Aircraft пропонує послідовність і надійність для студентів. Ми також пропонуємо Grumman Cougar для навчання декількох двигунів.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наш будинок в Aircraft Engineers технічного обслуговування виконує першосортні регулярні огляди, що виходять за рамки санкціонованих стандартів.

ДОСВІДЧЕНИЙ

Laurentide Aviation була заснована в 1946 році і послідовно досягнуті високі оцінки з транспорту Канади.

ПРОФЕСІЙНИЙ КЛАС

Наш великий клас, оснащений усіма необхідними наочними посібниками і матеріалами є ідеальним середовищем для професійної підготовки пілотів.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ

Ми пропонуємо індивідуальне двомовне навчання, щоб задовольнити будь-який стиль навчання.

Розташування

Розташування
  • 870 Chemin Les Cèdres, J7T 1N3, Saint-Féréol

Запитання