Languages Across Borders | Vancouver

Languages Across Borders | Vancouver

Languages Across Borders | Vancouver

Введення

Вибір LAB як англійської школи

Досвід мови

LAB Vancouver пропонує широкий вибір курсів англійської мови для всіх рівнів. Наша навчальна програма різноманітна та розроблена таким чином, щоб збалансувати розмовну та академічну англійську. Наші висококваліфіковані викладачі відомі своїм інтерактивним стилем викладання та включенням різноманітних заходів та соціальних заходів.

Якщо ви відвідуєте один із наших інноваційних курсів English Plus, ваша діяльність буде налаштована в певній сфері інтересів, як-от мистецтво, дизайн, бізнес або кулінарія/гостинність.

Статистика

Активне, дружелюбне та міжнародне середовище

Студенти з більш ніж 100 різних країн вибрали для навчання англійську школу LAB у прекрасному Ванкувері, Канада. У нашій школі люди з усього світу зустрічаються і стають друзями на все життя, насолоджуючись найкращим часом свого життя!

Завдяки розважаючим іграм, вечіркам, спеціальним заходам та міжнародним тематичним вечорам ми стимулюємо культурний, соціальний та освітній обмін англійською мовою, а також дуже весело провести час.

Професійні та корисні вчителі

Усі викладачі LAB є носіями англійської мови з професійною підготовкою вчителів англійської мови та сертифікатами TESOL. Наші компетентні та доброзичливі вчителі створюють веселу та привабливу атмосферу класу, яка допомагає учням продовжувати вдосконалювати та розвивати свої знання англійської мови. Ми пишаємося тим, що у нашій школі англійської мови є стільки досвідчених високоякісних викладачів!

Англійські програми з різноманітністю та гнучкістю

Велика різноманітність курсів та програм англійської мови LAB дозволяє студентам зосередитися на своїх сферах інтересів та подолати свої слабкі сторони. У нашій школі англійської мови учні мають можливість змінювати свої програми щотижня.

Гнучкі заняття в п’ятницю, веселі та цікаві заходи

Відома БЕЗКОШТОВНА діяльність у п’ятницю від LAB Vancouver дозволяє студентам використовувати англійську мову в повсякденних ситуаціях. Програма на свіжому повітрі допомагає учням використовувати англійську мову поза шкільним середовищем та у повсякденному житті. Цей практичний підхід покращує процес навчання та зміцнює впевненість. Щотижня (за винятком щомісячних випускних днів) студенти можуть обирати від шести до восьми різних заходів, запланованих на тиждень, та приєднатися до них, не сплачуючи додаткових внесків. Ці заходи включають оглядові екскурсії по Ванкуверу, піші прогулянки на природі, культурні враження та спортивні заходи.

Серед численних варіантів - екскурсії, спорт, кулінарія та культурний досвід! Є додаткові витрати, щоб приєднатися до цих заходів!

Англійські програми з різноманітністю та гнучкістю

  Особливості кампусу

  Лабораторне містечко

  LAB Vancouver — унікальна в своєму роді школа англійської мови. Ваші заняття проводяться в будівлі площею 80 000 квадратних футів, де ми поділяємо кампус і приміщення з нашим коледжем-побратимом LaSalle College Vancouver і нашою міжнародною середньою школою. Розташований за декілька кроків від станції Renfrew Station, ви зможете зануритися в справжню частину Ванкувера.

  Наш охоронюваний кампус відкритий 24 години на добу, 7 днів на тиждень, а це означає, що ви маєте доступ до закладів щодня та в неробочий час.

  Ваші заняття відбуваються в абсолютно нових сучасних аудиторіях на головному поверсі, і ви матимете доступ до всіх зручностей кампусу, таких як кафетерій, бібліотека, комп’ютерні кабінети та бістро!

  Як студент LAB Language ви отримаєте студентський квиток, як і студенти коледжу та старшої школи. Завдяки вашій діяльності ви дослідите всі частини Ванкувера, а також дасте вам можливість подружитися з місцевими та іноземними студентами в кампусі.

  ВАШ СТУДЕНТСЬКИЙ ДОСВІД

  Мовна школа на кампусі

  Цілодобовий відкритий кампус

  Курси англійської PLUS

  Абсолютно нові класні кімнати

  Бібліотека

  Pathways в прикладне мистецтво

  Бістро та кафетерій

  Книжковий магазин

  Студентський квиток

  Заходи та клуби с

  Студенти коледжу

   Розташування

   Розташування
   • 188 Nelson St, BC, V6B 6J8, Vancouver

   Запитання