Lander University

Lander University

Lander University

Введення

Заснована в 1872 році, Lander університет є спільне навчання, державна допомога, всеосяжний, регіональний, чотирирічна університет в Greenwood, SC З близько 2700 студентів, Lander надає виняткові можливості для отримання освіти в межах своїх традиційних гуманітарних і наукових програм, а також його професійних програм в області бізнесу, освіти і догляд за хворими.

Місія

Заземлений в надії, що освіта є звільняє силою, яка робить можливим для людини, щоб жити життям осмисленої діяльності, особистого задоволення, і служіння іншим, як сусіда і громадянина, Lander університет вибрав викладання і навчання, як його основні проблеми та забезпечення складної освіти для кваліфікованих студентів в якості своєї місії.

В рамках своїх програм гуманітарних і його професійних шкіл бізнесу, освіти і догляду за хворими, університет пропонує студентську навчальну програму, яка поєднує в собі широке гуманітарну освіту з спеціалізовані дослідження, яка веде або до негайного застосування в кар'єрі або більш поглибленого вивчення.

Бакалавраті програми надають студентам можливість досягнення компетентності в головній дисципліни і вивчити широкий основний навчальний план, призначений для надання їм допомоги в розвитку здатності (1) для збору і критично аналізувати інформацію з різних областей, і використовувати цю інформацію в якості основою для обгрунтованих рішень і для вирішення проблеми ефективної, (2), щоб синтезувати різні ідеї та інформацію, і (3), щоб зрозуміти і передати ідеї ясно.

На додаток до своїх програм бакалаврату, Lander надає обмежену кількість програм магістратури та аспірантури, які відповідають критичним потребам негайного регіону і держави. Підтримуючи роль університету як навчального закладу і визнання того, що наука має важливе значення для встановлення і підтримання передового досвіду навчання, Lander факультету беруть участь в наукових і творчих заходах, що відповідають їх навчальних полів. Крім того, викладачі та співробітники визнають відповідальність Ландер перед громадськістю і місцевої економіки; Тому університет служить інтелектуальним і культурним центром, а також співпрацює з різними установами, школами і підприємствами.

Університет, розташований недалеко від центру Greenwood, невелике місто в Південній Кароліні, поєднує в собі міські із сільськими та традиційної з сучасними функціями. Пишаючись своєю ідентичності як невеликий, особистісно-орієнтованого суспільного чотирирічного університету з турботливою освітнього середовища, Lander прагне до поступового, але обмеженого зростання до розміру приблизно 3300-3500 студентів. Тому що студент успіх багато в чому залежить від готовності, університет залишає за допуск до тих студентів, які можуть продемонструвати адекватну підготовку до вищої освіти або через передбаченого GPA або через попередній успіх в іншому післяшкільного установі.

У той час як Lander служить в першу чергу студентів з семи графства області (Greenwood, Лоренса, Еджфілд, Аббевілл, McCormick, Ньюберрі, і Saluda) і відображає демографічну різноманітність цього виборчого округу, він прагне залучити студентів з усіх регіонів Південної Кароліни, а також від інших держав і зарубіжних країн, оскільки географічно різноманітне населення краще обслуговує освітні інтереси всіх студентів, що навчаються. Lander переважно залучає кваліфікованих традиційних студентів на повний робочий день, але і вітає нетрадиційний і студентів-заочників.

прихильність Ландер університету до розширення освітніх можливостей цих різних округів відображає свою переконаність в тому, що громадяни вільного суспільства мають право на облагороджувальних переваги вищої освіти.

Схвалено Lander Університет Факультет: 19 марта 1997 року Схвалено Lander університету Опікунської ради: 20 марта 1997 Схвалено Комісією Південної Кароліни з вищої освіти: 9 жовтень 1997

інституційну ефективність

Lander Університет прагне до комплексної програми інституційної ефективності: навмисне, систематичне, аналітичних і триваючий процес збору, аналізу та прийняття рішень на основі даних та інформації, пов'язаної з цілями кожного підрозділу та університету.

The Управління інституційної оцінки та ефективності несе відповідальність за координацію зусиль з оцінки та інституційної ефективності всіх підрозділів університету, в тому числі наукових і допоміжних підрозділів. Стратегічний план Цілі Табель є кульмінацією щорічного, загальноуніверситетську зусилля, щоб визначити, в якій мірі цілі Стратегічного плану, визначені Радою піклувальників, були досягнуті.

Lander університет акредитований Комісією з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл (SACSCOC) присуджують бакалаврат і магістра.

Університет Історія Lander

Lander університет був заснований як коледж для жінок методистської священнослужителя Семюеля Lander в 1872 році, як і Williamston жіночого коледжу в Williamston, Південна Кароліна. Вона залишалася приватної організації протягом 26 років.

У 1898 році коледж отримав підтримку Південної Кароліни конференції методистської єпископальної церкви, Південної. У 1904 році коледж був переведений в Грінвуд, Південна Кароліна, і був перейменований Lander коледж на честь його засновника.

Чоловіки були прийняті в 1943 році, і установа тепер повністю спільного навчання.

У 1948 році, коли методистської конференції, відповідно до політики консолідації своїх зусиль по утворенню, вирішили припинити підтримку Lander College, зацікавлені громадяни Greenwood сформували Lander Foundation в якості некомерційної корпорації і орендувала коледж від церкви.

У 1951 році графство Greenwood отримав назву коледжу та інтелектуальної власності від методистської конференції. Південна Кароліна Генеральна Асамблея заснувала Комісію по Greenwood County Education, відомий як Фонд Lander, щоб служити в якості ради управління для коледжу. Таким чином, Lander став єдиним Чотирирічний коледж гуманітарних наук в Сполучених Штатах, які будуть контролюватися і фінансуватися за рахунок уряду округу.

З 1 липня 1973 року Lander коледж перейшов під контроль Ради піклувальників державних коледжів Південної Кароліни, роблячи Lander державою за сприяння коледжу. State College Рада піклувальників регулюється Lander, Коледж Чарльстон, і Френсіс Маріон коледж. Починаючи з 1 липня 1988 року управління Lander була покладена на Колеж ради піклувальників Lander.

З 1 липня 1992 року в підставі рішення Ради піклувальників, інститут став Lander університет.

Університет був поданий дванадцять президентів: Семюел Lander (1872-1904); Джон О. Вільсон (1904-1923); Б. Ретт Turnipseed (1923-1927); RH Беннетт (1927-1932); Джон У. Спік (1932-1941); Джон Марвін Раст (1941-1948); Бойс М. Грір (1948-1966); Е. Дон Стадо, молодший (1966-1973); Ларрі А. Джексон (1973-1992); Вільям С. Моран (1992-2000); Daniel W. Бал (2000-2015); і Річард Е. Косентіно (2015 даний час).

Lander університет вибрав при підписці політики рівних освітніх та трудових можливостей для всіх.

Lander Foundation

З моменту свого народження в 1948 році Lander Фонд грає важливу роль в житті Lander університету. Протягом 25 років Фонд був директивним рада університету. Коли Lander переїхав з приватної у державну підтримку в 1973 році Фонд Lander був перетворений в незалежною, некомерційною організації, що діє виключно для підтримки Lander.

Як державної установи, Lander університет отримує державні кошти для забезпечення того, щоб його студенти забезпечуються сильним, базову освіту. Lander, однак, прагне пропонувати освіту, яке виходить за рамки основ.

Друзі Lander, які поділяють це бачення допомагають надавати через Lander фонд, фінансування, що робить різницю між дуже хорошою освітою і той, який дійсно відмінно.

Створення різниці, тобто те, що Ландер університет і Фонд Lander все о.

Розташування

  • Lander University 320 Stanley Ave. Greenwood, SC 29649-2099, , Greenwood

Запитання