The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

Введення

Розташований в самому серці Голлівуду, The Los Angeles Film School у The Los Angeles Film School - The Los Angeles Film School був служити суспільству і його студентів з 1999 року акредитованим, VA затверджених інститут пропонує кар'єри орієнтованих бакалавра наук ступенів в області цифрової кінематографії, кіно, графічний дизайн, розваги Бізнес і Анімація ; а також ступінь ад'юнктури в галузі музичної продукції, аудіопродукції та кіно . Його приміщення включають історичне RCA Будинок, у 6363 Sunset Boulevard, та школа пропонує його студентам доступ до того же устаткування використаного промисловістю професіонали. Голівудський репортер назвав The Los Angeles Film School "одним з найкраще обладнаних приватних навчальних центрів у країні". Факультет The Los Angeles Film School - професіоналів факультету розваг отримав кредити на ряді великих кінофільмів, відеоігор та альбомів. Випускники школи працювали над номінаціями та нагородами GRAMMY® та Oscar®. Випускники отримали нагороди на кінофестивалях у всьому світі та розроблені багатоплатинові альбоми. "Ми висловлюємо тільки гордість, коли говоримо про наших випускників. Їхні численні нагороди та досягнення є результатом наполегливої роботи та відданості наших студентів", - говорить Діана Дерч-Кеслер, президент і генеральний директор The Los Angeles Film School . Більш детальну інформацію про The Los Angeles Film School можна знайти на сайті: www.lafilm.edu або зателефонуйте за номером 323.860.0789. Школа кіно Лос-Анджелеса "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" Школа кіно Лос-Анджелеса "/>

НАШ ІСТОРІЯ

Навесні 1999 року група професіоналів у Голлівуді заснувала " Лос-Анджелес" кіношнулу . Їх мета - створити інститут, де ветерани галузі зможуть ділитися своїми знаннями про кіновиробництво новим поколінням кінематографістів. alt = "Кіношналь у Лос-Анджелесі розширила свої пропозиції в 2004 році, доповнивши програмну програму сертифікації для запису звукозапису Лос-Анджелеса. Сьогодні школа пропонує дипломні та бакалаврські дисципліни в різних дисциплінах у галузі розваг та медіа, включаючи анімацію, гру , розважальний бізнес, кіно, музичне виробництво та мистецтво реєстрації.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Місія Лос-Анджелеської кіношколи полягає в тому, щоб надихнути студентів на винахідницький метод навчання, який зосереджується на підготовці до кар'єрних можливостей в індустрії розваг. Ми робимо це за допомогою навчального плану, який об'єднує технічні знання з художньо-розвідувальним дослідженням та творчістю, навчаються співробітниками фахівців галузі. Наша освіта досягається за допомогою рефлексивних методів навчання та практичного навчання в центрі Голлівуду, столиці розваг у світі. Наші програми розроблені таким чином, щоб занурити бажаючі таланти в галузеві практики та сучасні технології, дозволяючи їм відкривати свої індивідуальні голоси через співпрацю та реалізовувати свої кар'єрні цілі в індустрії розваг.

НАШ КАМПУС

Кампус в даний час займає більше 250 000 квадратних футів простору в центрі Голлівуду, штат Каліфорнія з навчальними закладами, розташованими в історичній будівлі RCA (6363 бульвар Сансет), знаменитий театр Івар (проспект Івара 1605), професійні студії звукозапису в Лосі Анджелесська школа звукозапису (6690 Sunset Boulevard), а головний штаб-квартира знаходиться на бульварі 6353 Sunset, Hollywood, CA 90028.

Розташування

  • Los Angeles

    The Los Angeles Film School 6363 Sunset Bo Hollywood, 90028, Los Angeles

Запитання