Keystone logo
Kingston University Сертифікат післядипломної освіти у середній школі, що веде до статусу кваліфікованого вчителя (QTS): фізичне виховання з EBacc
Kingston University

Сертифікат післядипломної освіти у середній школі, що веде до статусу кваліфікованого вчителя (QTS): фізичне виховання з EBacc

Kingston upon Thames, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

На кампусі

* вдома повний робочий день: £9250 | міжнародний повний робочий день: £15 800

Введення

Чому обирають цей курс?

Курс PGCE Physical Education (PE) with EBacc – це захоплюючий маршрут підготовки вчителів для тих, хто захоплюється розвитком ентузіазму учнів і розумінням значущого фізкультури та обраного предмета EBacc.

Ви будете навчатися у провідних практиків і розвиватимете практичні навички, які є важливою частиною навчання. Ви також розвинете глибше розуміння ключових областей предметних знань з фізичної освіти та обраного вами предмета EBacc. На курсі будуть розглянуті вимоги до навчальної програми, пов’язані з фізкультурою та обраним вами предметом EBacc для дітей 11–16 років, а також основні іспити GCSE.

Чому варто вибрати цей Pathway ?

Нашу програму фізичного виховання ITE проводить наша команда експертів у цій галузі.

Ви приєднаєтесь і станете частиною нашої динамічної мережі фізичних педагогів і отримаєте переваги від видатного внеску репетиторів, чудової групи партнерських шкіл із першокласним наставництвом у школі.

Компоненти курсу фізкультури дозволять вам перевірити свої цінності та принципи, а потім поглянути на те, як вони перетворюються на значущу фізичну культуру для учнів та навчання. Ви повністю ознайомитеся з найкращим практичним підходом до викладання фізкультури, і це допоможе вам упродовж вашої кар’єри. Ми маємо дуже високу статистику працевлаштування для людей, які закінчують курс фізкультури, і це зумовлено наполегливою роботою слухачів і високим рівнем науково-дослідницького внеску, який дозволяє вам проводити фізкультуру повністю інклюзивним способом.

Ви будете проводити дні вивчення предметів в університеті, де викладатимуть провідні фахівці з фізкультури, які є ефективними вчителями, які займаються дослідженнями. Три блоки шкільного досвіду, розподілені на осінній, весняний та літній семестри, будуть проведені в школах для розвитку практичних навичок викладання за підтримки досвідчених наставників та вчителів. Ви будете спостерігати та викладати з обраного вами предмета EBacc протягом усього курсу за підтримки вашого наставника з цього предмету принаймні дві години на тиждень.

Причини вибору Kingston University

  • Ви матимете персональну підтримку від університету та партнерських шкіл.
  • Наша пристрасна команда має багатий досвід викладання в лондонських школах і поділиться з вами як теоретичними, так і практичними знаннями.
  • Партнерські школи Kingston пропонують чудові можливості для практичного навчання та низку захоплюючих різноманітних вражень.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання