Kingsgate International College

Kingsgate International College

Kingsgate International College

Введення

Про нас

Доступні навчальні програми з ексклюзивними онлайновими модулями для швидкого відстеження навчальних закладів на кваліфікацію університету.

Незалежно від того, чи хочете ви вдосконалити свої навички, вдосконалити свою команду чи здобути професійну освіту, навчальні Pathways Kingsgate International College можуть надати вам усе необхідне.

Kingsgate International College проводить навчання в університетах та університетах за програмою Pathway з повними нагородами для студентів та аспірантів для студентів з усіх куточків світу. Учні можуть швидко прокласти шлях до університетської кваліфікації Великобританії у студентському містечку або шляхом дистанційного навчання .

Наші веб-модулі дозволяють студентам дізнатися, чого вони хочуть, коли хочуть і як хочуть, і були розроблені, щоб полегшити набагато швидший, доступніший та цікавіший спосіб навчання. Завдяки цілодобовій мережевій платформі для студентів, персональним інформаційним панелям, 1-2-1 онлайн-підручникам, груповим веб-семінарам та банку попередньо записаних групових веб-трансляцій, Kingsgate International College надає студентам всю підтримку, необхідну їм для досягнення успіху у розвитку свого професійного базу навичок та досягнення університетської кваліфікації.

139953_pexels-photo-1152500.jpeg

Наші повноваження

Kingsgate International College працює за найвищими академічними стандартами і має кілька структур, що забезпечують найвищу якість рівня освіти, що надається його студентам. Нижче наведено перелік корпоративних органів, до яких ми належимо, та асоціацій, частиною яких ми є:

Навчально-ресурсна мережа

Мережа навчальних ресурсів (LRN) визнана організацією, що присуджує винагороду, за версією Ofqual. LRN створює кваліфікацію для освітніх інститутів, постачальників навчальних закладів, шкіл та роботодавців. LRN має широкий асортимент кваліфікацій, включаючи рівень викладання 5, який пропонує Kingsgate International College . Всі кваліфікації LRN визнані на міжнародному рівні роботодавцями, урядами та професійними структурами як підтвердження тих навичок та здібностей, які вони шукають.

Визнання ATHE

Нагороди за навчання та вищу освіту надають центрам широкий спектр кваліфікацій, включаючи, але не обмежуючись ними; управління адміністрацією, бізнесом, туризмом, правом, обчислювальною технікою та охороною здоров'я та соціальною допомогою. ATHE зарекомендували себе завдяки винятковому обслуговуванню клієнтів, чудовим стандартам якості та нагородженню кваліфікацією шляхом просування до університетських ступенів.

Агентство з фінансування освіти та навичок

Kingsgate International College Кінгсгейт входить до реєстру ESFA постачальників навчальних курсів. Спільна робота з партнерами, щоб забезпечити доступну кваліфікацію та стажування студентів по всій Великобританії.

Відділ інформаційних комісарів

Оскільки Kingsgate International College зберігає та обробляє інформацію про студентів, ми юридично зобов'язані захищати цю інформацію. Відповідно до Закону про захист даних 1998 року, Kingsgate International College :

 • Збирайте лише інформацію, яка нам потрібна для певної мети;
 • Бережіть його в безпеці;
 • Переконайтеся, що він є актуальним та актуальним;
 • Ми зберігаємо лише стільки інформації, скільки нам потрібно, і лише до тих пір, поки нам вона потрібна;
 • За запитом дозвольте будь-якому студенту побачити інформацію, яку ми зберігаємо на них.

139954_pexels-photo-1595391.jpeg

РІВНЕ Визнання

Усі навчальні матеріали розроблені та написані професійними академічними авторами таким чином, що кожен інтерактивний модуль узгоджується з конкретними критеріями навчання, визначеними OFQUAL, визначальним урядовим органом Великобританії з питань академічних стандартів у вищій освіті Великобританії. Ці стандарти гарантують, що ті, хто навчається у нас, отримують високоякісну освіту разом із сертифікацією, яка загальновизнана університетами та роботодавцями.

Кваліфікація університету-партнера

По завершенню остаточних завдань студенти отримують визнану дипломну кваліфікацію. Цей диплом можна використовувати для поповнення повної ступінь бакалавра або ступінь МВА в різних університетах Великобританії, або в університеті, або на дистанційному навчанні.

Рада з моніторингу якості

Kingsgate International College Кінгсгейт також працює Радою з моніторингу якості (QMB), щоб гарантувати, що ми завжди проводимо акредитовані онлайн-курси та ресурси для задоволення ваших потреб у навчанні. Ця Рада регулярно збирається для оцінки:

 • Конкретні студентські питання
 • Будь-які питання якості для університетських партнерів
 • Моніторинг стандартів оцінки
 • Моніторинг змісту матеріалу щодо результатів навчання
 • Конкретні операційні проблеми, оскільки вони впливають на якість та обслуговування споживачів

Члени Правління включають в себе авторитетних академічних та ділових лідерів. Результати переглядів ділиться онлайн, щоб забезпечити прозорість та розуміння наших партнерів та студентів. Всі відгуки вітаються так, що проблеми можуть бути формально підняті через QMB професійно та об'єктивно.

Торгова палата Ковентрі та Уорікшир

Британська торгово-промислова палата є найбільшим і найвпливовішим незалежним діловим голосом у Великобританії, яка невтомно лобіює від імені членів та широкої ділової спільноти важливі питання - створення правильних умов для процвітання бізнесу, сприяння британським компаніям у ключових глобальних ринки та створення динамічної економіки бізнесу.

Вони також відіграють ключову роль у подоланні розриву між педагогами та бізнесом шляхом висвітлення навичок роботодавців та впливу на політику в галузі освіти для забезпечення їх ефективного здійснення.

Торгівельна палата Ковентрі та Уорікшир - це лише одна з мережі палат, що працюють із компаніями будь-якого розміру та від імені підприємств у кожному секторі промисловості Великобританії. Вони допомагають місцевому бізнесу зв’язуватися, рости та досягати успіху. Палата співпрацює з іншими палатами, місцевими органами влади та партнерськими організаціями, щоб отримати розуміння питань, що мають значення для бізнесу, - а потім передати ці знання, щоб допомогти уряду сформувати ефективну ділову політику.

139956_pexels-photo-3184407.jpeg

Розташування

Розташування
 • 26 - 28 Hammersmith Grove, W6 7BA, London

Запитання