Kazan Innovative University

Kazan Innovative University

Kazan Innovative University

Введення

Про університет

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова (IEML) був заснований в 1994 році і нині є найбільшим приватним вищим навчальним закладом в Республіці Татарстан і в усьому Поволжі. Її засновник, доктор Віталій Тімірясов, один з випускників Казанського та Московського університетів, заклав кращі традиції класичної університетської освіти у створенні нової школи.

Університет входить до числа 100 кращих російських вищих навчальних закладів і 5 найкращих приватних університетів Росії, має офіційну золоту медаль «Європейська якість» за впровадження системи «Менеджмент якості» (ISO 9001: 2008).

З 2010 року викладачі університету щорічно стають переможцями конкурсів: «Краща інноваційна лекція» та «Кращий викладач університету».

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова (IEML) був першим навчальним закладом в Республіці Татарстан, який створив інтегровану мережу зв'язків між відділами та філіями інституту. Ця мережа побудована на обладнання та обладнання Cisco для відеоконференцій «Tandberg». Його поєднання з волоконно-оптичними мережами та власною інноваційною розробкою програмного забезпечення університету «Idis Education» дозволило оптимізувати управління навчальними процесами в університеті та перевести його на абсолютно новий рівень.

Kazan Innovative University імені В. Г. Тімірясова (IEML) - провідний вищий навчальний заклад в Науково-освітньому кластері торгівлі, індустрії гостинності та послуг в Республіці Татарстан.

Місія

  • Задоволення потреб індивідів, суспільства та держави для отримання знань на основі безперервної освіти, що відповідає сучасним вимогам інноваційного розвитку та модернізації освіти та науки.
  • Навчання компетентних та конкурентоспроможних фахівців нової освіти, здатних розвивати науку, бізнес, приймати ефективні рішення та проводити конкретні дослідження, що узгоджуються з національним статусом та вигодами.
  • Створення необхідних умов для впровадження та ефективного використання інноваційних освітніх технологій та наукових результатів.
  • Виховання професійно компетентних, соціально активних та соціально відповідальних осіб.

Розташування

Розташування
  • г. Казань, ул. Московская, 42, , Kazan

Запитання