© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Введення

Педагогічний коледж Kansas State University , як найбільший навчальний заклад у штаті, продемонстрував здатність реагувати на потреби світового ринку, пропонуючи поєднання початкових і вищих ступенів, які готують людей з усіх географічних регіонів, соціально-економічних фони та культури для навчання. Маючи багаторічний досвід роботи з іноземними студентами з усього світу, висококваліфіковані викладачі з досвідом роботи з англійською як другою мовою (ESL) підготують носіїв іспанської, китайської, японської, французької та німецької мов до отримання ліцензії для викладачів. Студенти можуть розраховувати на вихід з програми з навичками, необхідними для досягнення успіху в класі та за його межами. Наш сертифікат про викладання та навчання (TELRN) є чудовим місцем для тих, хто хоче змінити кар’єру, щоб почати свій шлях стати вчителем мов світу.

Ця програма озброює людей навчальними практиками та теорією, необхідними для навчання американських студентів у Сполучених Штатах. Маючи ще один семестр курсової роботи після отримання сертифікату, зацікавлені кандидати можуть отримати ступінь магістра з навчальної програми та навчання з концентрацією на сучасних світових мовах. Доктор філософії in Curriculum & Instruction призначений для просунутих випускників, які прагнуть зосередитися на освітніх дослідженнях на місцевому, національному чи міжнародному рівнях.

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною захоплюючого глобального імпульсу, який K-State створює в галузі освіти вчителів світових мов!

Бачення, місія та концептуальна основа

Наше бачення:

"Підготовка освітян до обізнаних, етичних, турботливих осіб, які приймають рішення до різноманітного та мінливого світу".

Наша місія виконується завдяки:

 • надання зразкових інструкцій студентам на бакалаврському та аспірантському рівнях;
 • виготовлення, інтерпретація та розповсюдження обґрунтованих та корисних досліджень та стипендій;
 • керівництво, співпраця та обслуговування в рамках професії;
 • і просування, розуміння та відзначення різноманітності.

Акредитація

Наш коледж приймає акредитацію як основний засіб гарантії того, що професія відповідає найвищим стандартам.

 • Департамент освіти Канзасу (KSDE)
 • Національна рада з акредитації педагогічної освіти (NCATE/CAEP)
 • Рада з акредитації консультування та суміжних освітніх програм (CACREP)
 • Рада з акредитації підготовки викладачів (CAEP)

Особливості кампусу

  Прийом

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

   Запитання