Keystone logo
Kalo Organic Agricultural College

Kalo Organic Agricultural College

Kalo Organic Agricultural College

Введення

Kalø - єдиний органічний сільськогосподарський коледж в Данії, де навчається близько восьмидесяти до ста студентів та близько двадцяти співробітників, захоплених органічним землеробством.

Коледж органічного сільського господарства Кальо розташований у сільській місцевості на узліссі біля моря, за три кілометри від Ронде, середнього міста з усіма необхідними зручностями, та за тридцять кілометрів від Орхуса, другого за величиною міста Данії. .

Школа наголошує на практичних навичках, а шкільне господарство є важливою частиною освіти та повсякденного життя. Практичні навчальні приміщення включають близько п’ятдесяти гектарів органічно оброблених сільськогосподарських угідь для посівів та овочів, теплиці, машинобудівний парк, приміщення для вирощування свиней, овець, доїльних корів та бичків.

Ми пропонуємо повний пансіон для всіх учнів тут, у школі. Інтернат включає триразове харчування та безкоштовну ранкову та післяобідню каву. У нас є відмінна кухня, яка забезпечує наших студентів органічною їжею, а також пропонує вегетаріанські та веганські страви.

Розташування

  • Rønde

    Skovridervej 3, Kalø 8410 Rønde, 8410, Rønde

    Запитання