Jul academy

Jul academy

Jul academy

Введення

Хто ми: Jul academy Italy

Jul academy – це італійський музичний заклад, який спеціалізується на наданні найвищого рівня музичної освіти захопленим студентам у всьому світі. Маючи понад 15 років досвіду в цій галузі, ми відточили нашу навчальну програму, щоб запропонувати значні переваги студентам, коли вони починають обрану музичну кар’єру.

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ, ПЕРСОНАЛІЗОВАНЕ ТА АКРЕДИТОВАНЕ

ІТАЛІЙСЬКА МУЗИЧНА СПАДЩИНА

Jul academy знаходиться в Італії. Італія відіграла значну роль в історії європейської музики. Багато музичних інструментів, таких як скрипка та фортепіано, були винайдені в Італії. Музичний масштаб, мистецтво опери та багато музичних термінів, таких як сонет, концерт, квартет, також народилися в Італії.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНЕ НАВЧАННЯ ТА НАВЧАННЯ

Наші класи невеликі. Поради та підтримка доступні на всіх етапах кожного курсу, надаючи вам можливість адаптувати власне навчання відповідно до ваших особистих потреб.

ЕКСПЕРТИ-РЕПЕТИТОРИ

Репетитори Jul academy є не лише фантастичними вчителями, але й дуже досвідченими музикантами, виконавцями та підприємцями музичного бізнесу, які привносять унікальне розуміння того, як побудувати кар’єру в музичній індустрії.

ЯКІСТЬ ТА АКРЕДИТАЦІЇ

Jul academy є професійно-технічним центром RSL, екзаменаційним центром Лондонського музичного коледжу, який надав студентам понад 200 сертифікатів.

ІНСТИТУЦІЙНА ПЛАТФОРМА НАВЧАННЯ ОНЛАЙН

Наші онлайн-студенти можуть скористатися нашою інституційною платформою навчання. Усі підручники, записані уроки та вправи будуть доступні за запитом у віртуальному класі.

КВАЛІФІКАЦІЯ ТА АКРЕДИТАЦІЯ

Jul academy прагне надавати нашим студентам найвищу якість музичної освіти. Наш факультет складається з висококваліфікованих та досвідчених музичних професіоналів, які мають дипломи престижних музичних закладів.

Крім того, ми акредитовані провідними музичними організаціями, такими як RSL UK і London College of Music, що гарантує, що наші навчальні програми та засоби відповідають найвищим стандартам музичної освіти. Завдяки нашому прагненню досконалості як в освіті, так і в роботі, наші випускники добре підготовлені до успішної кар'єри в музичній індустрії.

НАШІ МУЗИЧНІ ПРОГРАМИ ОНЛАЙН:

Ми пропонуємо високоякісні музичні курси на нашому кампусі в Італії та онлайн для іноземних студентів. Наша мета полягає в тому, щоб надати іноземним студентам той самий рівень освіти, який ми пропонуємо в нашому кампусі, використовуючи досвід, який ми здобули за 15 років у секторі музичної освіти.

Наші курси доступні на нашій онлайн-платформі з живими викладачами, які адаптують уроки до індивідуальних потреб кожного учня. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти студентам досягти їхніх музичних і освітніх цілей за допомогою наших гнучких, але суворих методів навчання. Ці методи виявилися успішними в усьому світі та доступні для студентів усіх рівнів, забезпечуючи задоволення для всіх, хто подав заявку.

Відвідайте наш веб-сайт тут і відкрийте для себе всі наші програми.

Розташування

  • Rende

    Via Sandro Botticelli 11,, 87036, Rende

Запитання