Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Введення

60250_Untitled.png

Université Жан Молин Lyon 3, університет відкритий для світу

У центрі Ліона і Бург-ан-Брес, Жан Молин University пропонує простір навчання та наукових досліджень , присвячених гуманітарних і соціальних наук. З 7 докторських шкіл і 19 науково-дослідних підрозділів, він розвиває міждисциплінарні дослідження в зв'язку з великими питаннями суспільства.

Член Ліонського університету, він приймає понад 28 000 студентів і пропонує широкий спектр курсів професійної підготовки в рамках освітнього якості, що сприяють інтелектуального і особистісного розвитку.

З більш ніж 5 000 міжнародних студентів, що навчаються щороку, багато партнерства в світі і проекти наукового співробітництва із зарубіжними університетами, бренд університету Жан Мулен буде його інтернаціоналізація шляхом заохочення студентів і викладачів мобільності.

На основі доступу до вищої освіти на рівних можливостей є постійною турботою університету Жан Мулен Ліон 3, який підтверджує свою переконаність в тому, що різноманітність і специфічність багаті, і що кожен з нас також визначається його відмінності.

Повністю віддана соціально-економічних партнерів, Жан Мулен Університет прагне внести свій внесок в успіх студентів і їх працевлаштування, зокрема, шляхом заохочення стажуваннях, чергувати і підприємництва.

60251_Untitled2idex.png

Розташування

geopoint
  • 6 cours Albert Thomas, 69008, Lyon

Запитання