J.F. Oberlin University Summer Session

J.F. Oberlin University Summer Session

J.F. Oberlin University Summer Session

Введення

= Повідомлення =

На жаль, Університет JF Oberlin (JFOU) повинен оголосити про скасування Літньої сесії 2020 року через епідемію коронавірусу.

74212_shibuya-crossing-923000_640.jpg

Про JFOU

Університет JF Oberlin має майже 9000 студентів, включаючи аспірантів та студентів з-за кордону. Щороку у нас близько 550 іноземних студентів, які навчаються в університеті. У нас також є понад 140 партнерів шкіл у більш ніж двадцяти країнах та регіонах світу. Наші японські студенти набувають практичного досвіду за допомогою різноманітних програм, включаючи не лише вивчення мови та програми академічних обмінів, а також волонтерські програми та можливості стажування. Університет створив п'ять офісів за кордоном для проведення різних заходів у міжнародному обміні та підтримки студентів, що навчаються за кордоном .

Область Токіо та Макіда

Область спецпідрозділів охоплює 621 квадратний кілометр і має населення 9 мільйонів. Він приваблює відвідувачів не тільки з-за кордону, але і з усієї Японії з концентрацією бізнесу та комерційних об'єктів, розвиненою мережею трафіку та численними культурними установами та туристичними цілями. Офіси уряду Токіо, нещодавно відреставрованого будинку Токіо та Токіо Скитрі - лише кілька прикладів екскурсійних місць, повних історії та традицій. Завдяки появі нових цікавих місць Токіо, безумовно, є одним з найвищих у світі. .

Мачіда

Співіснування "старої доброї природи та традиції" та "нової культури" - це величезна чарівність туристичного міста Мачіда. У місті є торгові центри, чудові страви та різноманітні пам'ятки. З Machida, є легке сполучення з центральним Токіо.

Розташування

Розташування
  • 3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan, , Tokyo

Запитання