Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Введення

EAN Це університет, який має намір сформувати освітянської спільноти, в якому Ви аналізувати, обговорювати, міркувати і робити знання про науки управління, з особливою увагою до культурної і соціальної значущості освітніх процесів і послуг, які передаються до товариства.

Його місія полягає в тому, щоб навчати професіоналів підприємців компетентних вести проекти в мінливих і глобальному контексті, використовуючи систему, засновану на соціальній відповідальності та виробництва знань, що сприяє соціально-економічного підходу до управління в області розвитку.

Вони є принципи дії:

Гуманістична навчання. Значення соціального контексту в виховному пропозиції. Множинне участь в будівництві проекту якості, інновацій та інтеграції. Відповідь на потреби суспільства і ринку.

Вони їх пріоритетні цінності:

любов замовлення свідок старший дух наполегливість солідарність перевагу

Їхнє бачення повинно бути лідером установою в підготовці професіоналів-підприємців, в партнерстві з виробничим сектором і генерації інноваційних знань ставлення до економічного і соціального розвитку.

вхід

Раси, які диктують Вищий інститут бізнес-школи Аргентини починають два рази в рік: Квітня і Серпня, вакансії обмежені і вони надаються в строгому порядку реєстрації.

Часи курси пропонуються на основі квот і, з цієї причини, вибір зводиться до того ступеня, що вони будуть завершені.

Резервування для реєстрації може бути до одного року до початку кар'єри обраної.

необхідна документація

ксерокопії DNI 2 фото 4 кольори х 4 Завірена ксерокопія сертифіката досліджень. Фізична підходить.

Якщо ви перебуваєте поруч наших місцях, ви можете підійти до заснування і підтвердити справжність документів, представлених в оригіналі і фотокопії наш центр послуг для студентів. Якщо ви живете в сільській місцевості, ви можете відправити поштою фотокопії, легалізованих в присутності нотаріуса.

Додаткові правила в'їзду в країну

Інтерв'ю з освітньою установою Advisor Взяти участь у Дні першокурсників з науковими органами Каррера.

праці веб

Одним із завдань є сприяння IUEAN їх студенти встраиванием в професійному світі. З цією метою він має платформу під назвою Web Лабораль представляючи нові пропозиції про роботу щотижня. Студенти можуть завантажити своє резюме і застосовувати для різних запитів, починаючи від юніорок на керівні посади. З іншого боку, для тих, хто приймає свої перші кроки на ринку праці IUEAN має програму стажувань, де студенти можуть придбати перші інструменти у вашій області інтересів і в кінці, оцінюється компанією для того, щоб спостерігати за їх розвиток на цій посаді.

Розташування

  • Buenos Aires

    Sede Centro: Av. Córdoba 1690 Capital Federal Sede Zona Norte: Av. Santa Fé 2162 Martínez, , Buenos Aires

Програми

    Запитання