ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

Введення

Наша освітня методика

Наразі завдяки технологічним інноваціям і трансформації ринку праці нав’язана менш жорстка методологія навчання з більшою участю. Таким чином, один із них, навчання на практиці, дозволяє природно набути підприємницьких навичок.

Ця методологія пропонує навчання на практиці, розвиток навичок у практичному контексті, щоб зрозуміти, як вирішити проблему (проблемне навчання) і як реалізувати це через поєднання ідей у середовищі спільної роботи (кімнати підгруп та вікі).

Поєднання вищезазначеної методології разом з організацією заходів, пов’язаних із програмою навчання, таких як трансляції на TwitchTv або надання практик на GitHub, об’єднує дві фундаментальні та ексклюзивні характеристики ITTI: можливість отримати офіційну сертифікацію від виробник завдяки нашим навчальним таборам і, як наслідок, команді викладачів, акредитованих і схвалених згаданими виробниками на додаток до їх чудового професійного досвіду як еталону в галузі.

Тренуйтеся в будь-який час і в будь-якому місці, тому що від інституту ITTI ми надаємо у ваше розпорядження найсучасніше навчальне середовище: віртуальний клас (потокове передавання). Протягом усього навчального процесу ви матимете підтримку як викладача, так і всього персоналу ITTI, щоб мотивувати вас, відповідати на ваші запитання та допомагати вам, виконуючи необхідні подальші дії, щоб ви могли досягти поставлених перед собою цілей.

Статистика

 • +4290 студентів, які навчаються за нашими програмами
 • +195 Країни походження
 • +198 Угоди про обмін з бізнес-школами по всьому світу

  Прийом

  Розташування

  geopoint
  • Calle del Marqués de Urquijo,36, 28008, Madrid

  Запитання