Italian Academy

Italian Academy

Italian Academy

Введення

Про Italian Academy

Italian Academy є центром міжнародної освіти з акцентом на мистецтві, мові та середземноморській культурі. Italian Academy є місцевим центром CILS Університету Сієни, яка спільно пропонує програми підготовки до університетів з мистецтва та дизайну за програмою MADE.

Кампус розташований у центрі міста, поруч з археологічним музеєм і парком, за декілька хвилин ходьби від набережної та острова Ортігія. Головна будівля кампусу — це історична вілла, яка може похвалитися пишним ботанічним садом площею понад 2 гектари, наповненим цитрусовими деревами, середземноморською флорою, столітніми пальмами та магноліями, а також багатьма іншими екзотичними деревами та рослинами. У цій чарівній обстановці часто проводяться уроки на свіжому повітрі, лабораторії, майстер-класи, культурні заходи, такі як вечори кіно під відкритим небом та обмін мовами.

Спокійний оазис в центрі Сіракузи, де студенти опиняються в оточенні історії, природи і динамічної спільноти іноземних студентів.

Про програму MADE

Юридично визнана Академія образотворчих мистецтв, перша такого роду в Італії, яка має на меті працювати на перехресті дизайну, мистецтва, традиційних ремесел і місцевої культури, створюючи оперативну платформу на півдні країни , в Сіракузах.

Сіракузи, Сицилія

Спільнота теплого вітання

Незважаючи на те, що в усьому світі високо цінується природа та тепла гостинність італійців, іноземні студенти, які живуть у маленькому і безпечному місті Сіракузах, завжди дивуються відкритим обіймам, які вони приймають від місцевих жителів. наші студенти з радістю розповідають.

Стратегічна відправна точка для вивчення Італії та Європи

Сіракузи також є стратегічною базою для тих, хто бажає насолодитися всіма красунями Сицилії, лише за два кроки від усіх інших головних визначних пам'яток острова: Долина храмів і Scala dei Turchi в Агрідженто. Етна, найвищий вулкан Європи, і вершина гори Таорміна. Також дуже легко дістатися до всіх основних італійських населених пунктів: сусідній аеропорт Фонтанаросса з'єднує Сіракузи з усіма великими містами (Рим, Флоренція, Венеція, Мілан, Неаполь), щодня і з низькими цінами.

Столиця стародавнього середземноморського світу

Сіракузи (італійська Сіракузи), що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, - це скарбниця, розташована на південно-східному узбережжі італійського острова Сицилія. За 3 тисячоліття вона зібрала багатство мистецтва і дорогоцінну архітектуру, що свідчить про проходження багатьох славних цивілізацій.

Мале спільнота, жваве місто

Сьогодні місто Сіракузи - це теплий і гостинний місто, який може запропонувати авантюристичним душам і культурам схожий на сюрприз: можна вибирати, щоб дослідити лабіринт вузьких вуличок історичного центру, прогулятися середньовічним замком, природна гавань або досліджувати незаймані пляжі і морські заповідники, що оточують місто.

Зробити друзів з місцевими студентами

Italian Academy регулярно організовує заходи культурного обміну, щоб дозволити іноземним студентам зустрітися та подружитися з місцевими студентами. У такому місті, як Сіракузи, легко встановити тривалі зв’язки та побудувати дружбу з італійськими однолітками. Ми визнаємо, що спілкування з місцевими жителями відіграє важливу роль у розвитку довіри до розмовної мови.

Налагодити зв'язок!

Наша команда студентських радників рада підтримати Вас на кожному кроці: від зарахування та отримання візи до підготовки до від'їзду, орієнтування та заселення у ваше нове місто та будинок.

Ваші двері у вищу освіту в мистецтві та дизайні в Італії

Розташування

Розташування
  • Piazzale San Marziano, 1, 96100, Syracuse

Запитання