© Uni.
Isuru

Isuru

Isuru

Введення

Isuru : Isuru ІНСТИТУТ ПЛАНУВАННЯ ТА Isuru МІСТА


Isuru , який готує містобудівників з 1947 року, організовує з 2012 року магістра в галузі міського планування та територіального планування (120 екз.).

Ця підготовка призначена для власників дипломів про вищу освіту (диплом переходу, магістр) та фахівців (безперервна освіта).

Isuru вітає студентів з усіх дисциплін (ландшафтний дизайн, соціологія, архітектура, охорона навколишнього середовища, соціально-економічні науки, пластика, права та ін.).

Факультет складається з практиків та викладачів, які працюють у вузах та вищих навчальних закладах, об'єднуючи всі мережі.

Майстер розподіляється протягом трьох років, курси проводяться увечері з 18 годин до 21 години, що дозволяє проводити професійну діяльність або продовжувати інші дослідження паралельно.


інформація

Вищий інститут міського планування та реконструкції - це заклад соціального сприяння, який є частиною інститутів Сен-Люка в Брюсселі та організовує ступінь магістра міського планування. Isuru був заснований в 1947 році Анрі Джіліс, інженер-архітектор і Гастон Бард, містобудівник, в контексті реконструкції. Ці засновники мали професію містобудівника та його вчення гуманістичного підходу, багатопрофільного характеру та коріння в практиці, яка до цих пір є основою цінностей інституту.

Isuru співпрацює з іншими інститутами містобудування в Бельгії (UCL, ULB) та за кордоном, включаючи Інститут планування та містобудування Університету Лілля 2.

Isuru бере активну участь у навчальних мережах у сфері містобудування: АПЕРАУ (Асоціація сприяння освіті та дослідженню у плануванні та містобудівництві) та АЕСОП (Асоціація європейських планів школи).

Isuru також підтримує тісні зв'язки з професійним середовищем, щоб відповідати очікуванням професії. Таким чином, " Isuru бере участь у мозкових штурм Палати планувальників міст Бельгії, Європейської ради містобудівників та ALUMNISU, асоціації, яка об'єднує своїх "випускників" (випускників, Isuru @ gmail.com).

Розташування

  • Saint-Gilles

    Rue d'Irlande, 57, 1060, Saint-Gilles

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання