Istituto Modartech

Istituto Modartech

Istituto Modartech

Введення

Istituto Modartech – це італійський центр вищої академічної підготовки в сферах моди та комунікацій, уповноважений Міністерством освіти, університетів і досліджень Італії – MIUR надавати академічні ступені у сфері вищої освіти в галузі мистецтва, музики та танцю – AFAM.

Крім того, навчальна пропозиція передбачає попередні перегляди курсів, юридично визнаних на європейському рівні (стандарт EQF), з широкою освітньою пропозицією, від курсів моди до курсів комунікаційного дизайну, з програмами на території кампусу та онлайн як відповіддю на конкретні потреби, здібності та цілі. .

Творчість і талант керуються в художньому та культурному контексті, який дозволяє їм рухатися в сучасності, набуваючи водночас спеціалізованих і стратегічних навичок.

Повна підготовка та лабораторний підхід, який має свою силу у викладацького складу з академічного та робочого світу, у постійному діалозі з професійним світом та постійному порівнянні зі світом зайнятості, його плануванням, часом та методами.

Будучи італійською школою моди, цінності наших методів навчання засновані на спадщині, майстерності, технологіях та стійких інноваціях. Де бачення стає проектом, маршрутом досвіду, порівняння та творчого діалогу зі світом праці, застосовуючи багатодисциплінарні робочі проекти та технології останнього покоління.

Рішення для навчання та академічна діяльність розроблені для найбільш затребуваних профілів на ринку, ставлячи пристрасть, здібності та зростання кожного студента в центрі всього цього. Стажування пропонується як частина навчальної програми. Саме завдяки цій філософії та методу понад 87% студентів знаходять роботу після закінчення періоду навчання.

Наша історія

Istituto Modartech народився з досвіду акторів, які спеціалізуються на професійній підготовці з метою розвитку навчального центру передового досвіду для підтримки молоді та промисловості.

Від майстерності до мистецтва, від техніки до технології, кожен елемент інтегрований в метод навчання Інституту. Ноу-хау Modartech, створене з часом, є техніко-культурною спадщиною, доступною для студентів і компаній.

Освітня, матеріально-технічна і технологічна досконалість привели до того, що MIUR – Міністерство освіти, університетів і досліджень Італії – дозволило видавати академічні ступені в галузі AFAM – вищої освіти в галузі мистецтва, музики та танцю. Звання навчання, еквівалентне ступеню бакалавра, відповідно до міжнародних стандартів університету.

Сьогодні Istituto Modartech , окрім своєї історії та діяльності, здійсненої за багато років роботи , представляє важливу мережу, що складається з професіоналів, викладачів, студентів та компаній, кожен з яких виконує свою місію, яка в основному характеризується підготовкою людських ресурсів, які мають необхідні навички. відповідно до ринку зайнятості в спеціалізованих галузях. Вона готова зустрітися з новими викликами для підготовки майбутніх поколінь.

Від дизайну одягу, взуття та аксесуарів до шиття одягу, традиційного та CAD-викроювання, до комунікації, графіки, веб-дизайну та мультимедійних технологій, Modartech Institute сприяв навчанню тисяч молодих спеціалістів.

Особливості кампусу

Istituto Modartech розташований у великих промислових приміщеннях, де.Для підтримки викладацької діяльності в галузях спеціалізації застосовуються технології та програмне забезпечення останнього покоління, для набуття спеціальних навичок, які можна використовувати в конкретному робочому середовищі.

 • Пробіли | Аудиторія – Площа модного показу – Бібліотека – Фото набору
 • Професійні інструменти | Suite Roman's Cad – Рендеринг і доповнена реальність
 • Технічний район | Графічні планшети Wacom – iMac – принтер для друку – 3d принтер
 • Обладнання та інструменти | Промислове обладнання – Колекції взуття та аксесуарів – Архів тканин та шкіри – Портали досліджень тенденцій

  Розташування

  Розташування
  • Viale Rinaldo Piaggio,7, 56025, Pontedera

  Запитання