ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Введення

Ми працюємо вже 15 років і пропонуємо дітям від 13 до 18 років збалансований літній досвід навчання, розваг і культури, де студенти можуть розвиватися в заохочувальному та сприятливому середовищі, розважаючись і заводячи нових друзів з усього світу. світ.

ISSOS було створено з однією чіткою місією: створити безпечне місце для навчання та розвитку людей. Таким чином, ми пропонуємо добре збалансовану літню програму під наглядом, де студенти обирають академічні та факультативні заняття відповідно до своїх потреб і ширших інтересів. Ми пропонуємо нашим студентам можливість провести літню пригоду всього життя, де основна увага приділяється особистій безпеці та добробуту, якісному індивідуальному навчанню та унікальному міжнародному досвіду.

65516_Untitled.jpg

Місця для наших літніх шкіл були ретельно вибрані, тому що вони є безпечними, стимулюючими та надихаючими. Історичні та культурні місця Сент-Ендрюса та Єльського університету дозволяють студентам відчути життя в цих ексклюзивних університетах у безпечному середовищі. Відвідуючи ISSOS , студенти мають можливість відчути Великобританію та США як місце для життя, навчання та роботи. Через неминучі затримки (спричинені пандемією Covid-19) у визначенні дат нашої сесії в Кембриджі на 2021 рік цей кампус повернеться влітку 2022 року.

ISSOS — це компанія, яка орієнтується на цінності та пропонує освіту, орієнтовану на цінності, де ми намагаємося надавати програми найвищої якості в найбезпечніших місцях під керівництвом надихаючої команди. Ми вітаємо студентів із понад 80 національностей, створюючи міжнародну сім’ю, де дружба охоплює весь світ і триває довго після літа.

Що відрізняє ISSOS?

  • Високоякісні програми, деякі з яких є ексклюзивними для ISSOS
  • Ласкаво просимо студентів з понад 80 національностей
  • 40% студентів повертаються з року в рік
  • Ми приймаємо лише 10% представників кожної національності, забезпечуючи справді міжнародний досвід
  • Літній персонал є експертами у своїй галузі, від повністю кваліфікованих викладачів англійської мови до PGA Golf Pro
  • Ми є бізнесом, орієнтованим на цінності, з 9 основними цінностями, які проходять через усе, що ми робимо

Люди та ISSOS

У ISSOS ми пишаємося тим, що використовуємо лише висококваліфікований та мотивований персонал. Усі наші вчителі були ретельно відібрані відповідно до їхньої кваліфікації, досвіду та досвіду, і вони приносять із собою енергію та ентузіазм для навчання та спілкування з молодими людьми як в рамках наших академічних, так і позакласних програм. Співвідношення співробітників і студентів становить 1:5, а класи навмисно невеликі, щоб забезпечити індивідуальну увагу та індивідуальне навчання.

Окрім забезпечення високоякісних академічних стандартів для наших літніх студентів, наші викладачі також є мешканцями гуртожитків і мають підтримку консультантів, які є взірцем для наслідування та піклуються про благополуччя наших студентів. Успіх наших літніх програм ґрунтується на відданості й ентузіазі наших викладачів і консультантів, а також на їхній спільній меті зробити ISSOS справді унікальним і захоплюючим досвідом для кожного студента.

Розташування

Розташування
  • University of St Andrews St Katharine’s West 16 The Scores, KY16 9AX, Saint Andrews

  • The Old Schools, Trinity Ln, CB2 1TN, Cambridge

  • Saint Andrews, Великобританія

Запитання