ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Введення

Ми працюємо вже 17 років і пропонуємо дітям від 13 до 18 років збалансований літній досвід навчання, розваг і культури, де студенти можуть розвиватися в заохочувальному та сприятливому середовищі, розважаючись і заводячи нових друзів з усього світу. світ.

ISSOS був створений з однією чіткою місією: створити безпечне місце для навчання та росту людей. Таким чином, ми пропонуємо добре збалансовану літню програму, де студенти обирають навчальні та факультативні заняття відповідно до своїх потреб та широких інтересів. Ми пропонуємо нашим студентам можливість провести літню пригоду життя, де акцентовано увагу на особистій безпеці та добробуті, якісному індивідуальному навчанні та унікальному міжнародному досвіді.

65516_Untitled.jpg

Місця для наших літніх шкіл були ретельно вибрані, тому що вони є безпечними, стимулюючими та надихаючими. Історичні та культурні місця Сент-Ендрюса та Єльського університету дозволяють студентам відчути життя в цих ексклюзивних університетах у безпечному середовищі. Відвідуючи ISSOS , студенти мають можливість відчути Великобританію та США як місце для життя, навчання та роботи.

ISSOS - це компанія, орієнтована на цінності, яка пропонує освіту, орієнтовану на цінність, і ми прагнемо проводити найвищі якісні програми в найбезпечніших місцях під керівництвом надихаючої команди. Ми вітаємо студентів із понад 80 національностей, які створюють міжнародну сім’ю, в якій дружні стосунки охоплюють весь світ і тривають довго після літа.

Що робить різні ISSOS?

 • Високоякісні програми, деякі з яких є виключними для ISSOS
 • Запрошуємо студентів із понад 80 національностей
 • 40% студентів повертаються рік за роком
 • Ми приймаємо лише 10% кожної національності, забезпечуючи справді міжнародний досвід
 • Літні працівники є фахівцями у своїй галузі, від повністю кваліфікованих викладачів англійської мови до професіоналів PGA Golf
 • Ми є бізнесом, орієнтованим на цінності, з 6 основними цінностями, які проходять через усе, що ми робимо

Люди та ISSOS

У ISSOS ми пишаємося тим, що використовуємо лише висококваліфікований та мотивований персонал. Усі наші викладачі були ретельно відібрані відповідно до їх кваліфікації, досвіду та досвіду, і вони приносять із собою енергію та ентузіазм щодо викладання та взаємодії з молоддю як в рамках наших академічних, так і позакласних програм. Існує співвідношення між співробітниками та студентами 1: 5, а заняття навмисно обмежуються, щоб забезпечити індивідуальну увагу та індивідуальні інструкції.

Окрім того, що вони забезпечують якісні академічні стандарти для наших літніх студентів, наші викладачі також є мешканцями гуртожитків і підтримуються консультантами, які виступають в ролі взірців та піклуються про добробут наших студентів. Успіх наших літніх програм спирається на відданість та ентузіазм наших вчителів та консультантів та їх спільну мету зробити ISSOS справді унікальним та захоплюючим досвідом для кожного студента.

Розташування

 • Saint Andrews

  University of St Andrews St Katharine’s West 16 The Scores, KY16 9AX, Saint Andrews

 • Cambridge

  The Old Schools, Trinity Ln, CB2 1TN, Cambridge

 • Saint Andrews

  Saint Andrews, Великобританія

  Запитання