ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

Введення

Міжнародна освіта в даний час є нормою, як світ стає все більш і більш глобального села. Ми в ІМК захоплені пропонуючи нашим іноземним студентам складний, значимий і актуальний освітній досвід Дублін, як ISB є державним визнаним установою ви можете бути впевнені в чудових академічних стандартів.

Наші програми розроблені, щоб надати вам знання, навички та компетенції, які підвищать вашу професійну кар'єру. Ми прагнемо забезпечити контекст і матеріали, які допоможуть вам розвиватися як особистості в полікультурному середовищі.

студенти з США і Європа зібралися разом кожен семестр ISB поділитися цим досвідом. Наші послуги центру міста гарантує, що Ви перебуваєте в самому центрі галасливого і космополітичне місто. Наш досвідчений і висококваліфікований колектив співробітників і викладачів стурбовані тим, щоб гарантувати, що ваш час в Ірландії буде і корисним і складним завданням.

ISB Дублін це приватна бізнес-школа, яка спеціалізується на семестр за кордоном програми для іноземних студентів. Ми акредитовані за якістю і кваліфікацій Ірландії (QQI - колишній HETAC). Ми були створені в 2009 році і в даний час близько 135 студентів за семестр. У нас є неповний факультет 17 викладачів. Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерськими установами в Франція, Німеччина, ІСПАНІЯ, Росія, Данія, Австрія, Португалія і Латвія.

Ми також центр Дублін для CEA (культурного досвіду за кордоном), американського дослідження за кордоном організації, що базується в місті Фенікс, штат Арізона. Наші американські програми акредитовані в Університеті Нью-Хейвені, штат Коннектикут. Ми також є членом EAIE (Європейської асоціації інститутів освіти), Businet (мережа міжнародних бізнес-шкіл) і Форуму за освітою (США дослідження за кордоном на основі організації).

Розташування

  • International School of Business, Wicklow House, 84-88 South Great Georges Street, , Dublin

Запитання