IRIS Sup'

IRIS Sup'

IRIS Sup'

Введення

Вибір IRIS Sup 'є гарантією навчання, визнаного державою, адаптованого до вимог світу праці, призначеного для тих, хто бажає здійснювати або розвиватися професійно в міжнародному контексті.

IRIS Sup «школа IRIS

Створено IRIS в 2002, IRIS Sup «є приватним технічний вищий навчальний заклад зареєстровано в Парижі Rectorat, яка спрямована на навчання студентів і фахівців в різних галузях в міжнародному контексті.

Він видає титри, визнані державою, рівень 7, зареєстрований у Національному довіднику професійних сертифікатів (РНКП).

Геополітика та професійна практика

IRIS Sup навчання «пропонує студенти:

  • знання, необхідні для розуміння міжнародних проблем і розвинути свій потенціал для аналізу і пропозицій, щоб допомогти у вирішенні організацій;
  • професійні інструменти, з великою часткою даної до навчання з допомогою моделювання та пусконалагоджувальних робіт по ситуації, від 1 - го року;
  • дозрівати і розвивати свої кар'єрні плани в рамках спеціальних робочих нарад.

Виберіть випускний

IRIS Sup 'пропонує навчання з прикладної геополітики, що веде до двох титулів 7 рівня, визнаних державою: Міжнародний аналітик стратегії (ASI) та Менеджер міжнародної програми з гуманітарних питань та розвитку (MPI-HD ). Доступно з бактерією + 3, курси тривають два роки. Власники бактерій + 4 можуть подати заявку безпосередньо на 2-му курсі.

> 1-й рік в IRIS Sup '(бак + 4)

Приватний диплом фундаментальних досліджень з міжнародних відносин (RI 1) відзначає 1-й рік на ІРІС Sup. Обов’язковий прохід для курсу бак + 3 без професійного досвіду в цьому році також може дозволити студентам з вищим науковим ступенем здобути міцні основи з політичних, економічних та дипломатичних питань, перш ніж спеціалізуватися на другому курсі.

> Курси 2 курсу (бак + 5)

Міжнародний стратегічний аналітик (ASI)
3 курси, спрямовані на розвиток їхнього потенціалу для аналізу, дій та підтримки прийняття рішень у міжнародному середовищі:
- Геополітика і перспективи*
- Геоекономіка та управління ризиками*
- Оборона, безпека та антикризове управління*.

Менеджер міжнародної програми - гуманітарна допомога та розвиток (MPI-HD) *
Основна навчальна програма, спрямована на розвиток її потенціалу для аналізу контексту втручання на місцях, освоєння управління проектним циклом (PCM) та програмування разом з трьома шляхами (стратегічний, операційний, адвокатський).
Навички здобуваються, працюючи над проектами у партнерстві з учасниками міжнародної солідарності (НУО, асоціації, соціальні підприємці).

* Курси також пропонуються дистанційно.

Багаті підвищення різноманітність

У IRIS Sup », а не клони. Студент або професіонал, французький або іноземний, кожен приходить з його шляхом, досвідом, цілями, і буде збагачуватися протягом усього року, так як вчення різноманітності походження студентів і зацікавлених сторін.

IRIS Sup «щороку близько 20% студентів, що представляють тридцять національностей.

Вільне володіння англійською мовою в будь-якій міжнародній діяльності, деякі курси викладаються англійською мовою.

56141_14608745_1108732885849348_3579966449716116051_o.jpg

Моніторинг і підтримка в галузі освіти

З понад 560 студентами очно-дистанційно, IRIS Sup' залишається структурою, в якій анонімності немає місця. На початку року кожен учень підписує внутрішній регламент, який регулюватиме його відносини з викладачами та навчальним колективом. Явка є обов’язковою, а завдання мають бути повернуті у встановлені терміни. Діалог з адміністрацією постійний: чи є адміністративне чи педагогічне питання, кожен студент завжди знайде до кого звернутися.

Студенти IRIS Sup мають робочу кімнату, де доступні заголовки з французької та міжнародної преси, а також 200 інтернет-журналів на порталі CAIRN. Деякі комп'ютерні станції з офісним пакетом, Інтернетом і Wifi є відкритим доступом.

Відкриті навчальні курси з професійного світу

- Організація, сприятлива для чергування занять / практики: можливість проходити стажування або працювати 3 дні на тиждень, паралельно з заняттями з жовтня по травень, потім повний робочий день з червня по грудень.


- Контакт з професіоналами: всі зацікавлені сторони працюють у компаніях, асоціаціях, міжнародних організаціях або на вищих державних службах. Їх курси, таким чином, поєднують теоретичний внесок, практичне застосування та щоденний досвід функцій у міжнародному середовищі. Проекти проводяться з організаціями-партнерами та для них.


- Асоціація з діяльністю IRIS: паралельно зі своїми курсами студенти IRIS Sup' можуть відвідувати конференції та співпрацювати в заходах IRIS (міжнародний та стратегічний огляд, подача заявки на стажування у відділі публікацій або в якості наукового помічника...),
Мережа випускників: створена в 2008 році, IRIS Sup' Alumni має на меті об’єднати мережу, яка зараз налічує понад 2600 випускників!


- Професійний та міжнародний досвід: під керівництвом тренерів, семінари для роздумів про їхній професійний проект та методи пошуку стажування / роботи включаються у всі програми. Керівники контрактів на стажування та навчання також публікують анонси для студентів, які вони також отримують за персональною консультацією. Студенти IRIS Sup сьогодні оцінені у кількох сотнях приватних компаній та громадських організацій. Менеджер з міжнародних зв'язків розробляє пропозиції за кордоном, міжнародну мобільність та стежить за іноземними студентами.

56145_IMG_4787.JPG

Оновляється навчання щороку

В IRIS Sup' враховується думка кожного учасника: студенти, викладачі (усі професіонали), викладачі для стажування та стажування, партнери, випускники, які зараз займають посаду... Оціночні анкети, розробка порад із зовнішніми фахівцями, освітні зустрічі, зустрічі та офіційні та неформальні дискусії дають можливість протягом року змішувати точки зору та постійно розвивати зміст навчання. Адаптація навчання до очікувань організацій роботодавців є постійною проблемою.

Спільності у всіх тренуваннях

Вибір (придатність до справи, вступ на співбесіду), темп навчання, геополітична суміш та професійна практика професійних спікерів, визнаних у своїх галузях, є загальними характеристиками.
Методи перевірки навчання, адаптовані до кожного курсу, близькі: постійний контроль (відвідування, лекції, читання конспектів, вправ, моделювання тощо), іспити (січень та кінець травня); дисертація та усний захист (вересень-жовтень); звіт про стажування (вересень).

Шкільні поширені запитання

56144_IMG_4730.JPG

Розташування

  • Paris

    2 bis rue Mercoeur, 75011 , Paris

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання