International Open University

International Open University

International Open University

Введення

ПРО НАС

Засновник і канцлер: Д-р Білал Філіпс

Студентський корпус: 284877 Ісламський онлайн університет (IOU) є дітищем Dr. Білал Філіпс, який передбачав установа, яке буде пропонувати онлайн, інтенсивний, студентів і випускників програм повністю безкоштовності.

Місія

"Створення справжньої ісламського знання легко доступні всьому світу через Інтернет виключно для задоволення Бога є благородною життя мета і місія варто пожертвувати всім своїх енергій і засобів" (Dr. Білал Філіпс, засновник і ректор, Ісламський університет Інтернет).

Інтернет Університет ісламська (IOU) має на меті надати глобальний доступ до якісної бакалаврату, магістратури та програмами післявузівської рівня освіти для студентів практично безкоштовно. Його місія полягає в тому, щоб ". Зміна мусульманської нації і ситуацію в світі шляхом належної освіти" Принципи, на яких ґрунтується IOU є:

Знання: Коран і Сунна

Бог сказав: "Насправді це тільки знаючим серед слуг Його, які дійсно Бійтеся Аллаха." (35:28) Мир і благословення Аллаха Останній Пророк йому, сказав, "У пошуках знань є обов'язковим для кожного мусульманина."

доступність

Ісламський Інтернет Університет надає прекрасну можливість доступу до якісної, магістратура та курси для аспірантів рівні, де люди можуть бути і щоразу, коли вони хочуть, без необхідності їхати за кордон або навіть покинути межі своїх будинків. Його мета полягає в тому, щоб дати освіту для всіх, з будь-якого місця, в будь-який час.

Останній Пророк сказав: "Якщо хтось подорожує по дорозі в пошуках знань, Аллах змусить його їздити на одній з доріг в рай."

Доступність

IOU демонструє свою незмінну прихильність поширенню корисного знання, прогресуючи від абсолютно безкоштовних сертифікатів і рівня диплом курсів ступенів плати за навчання безкоштовне акредитованого бакалавра в різних областях навчання та отримання ступеня магістра. Таким чином, роблячи вищу освіту легко доступним у всьому світі в інтересах осіб, їх громад і людства в цілому. Безкоштовне навчання для всіх студентів забезпечує рівний доступ до освіти, що мало хто міг собі дозволити, якщо вони планували відвідати традиційних вищих навчальних закладів по всьому світу.

Бог сказав: "Скажи: ті, хто знає рівні тим, хто не знає?" (39: 9)

СООБЩЕСТВО

Жоден студент не буде попереджено від навчання в Ісламському університеті Online, незалежно від його або її релігійного, етнічного або соціального походження. IOU підтверджує, що двері залишаються відкритими для всіх, незалежно від кордонів, що існують в реальному світі. Він уже породив глобальне співтовариство більш ніж 180 000 студентів, які прагнуть ісламського знання з більш ніж 224 країн.

Бог сказав: "Співпрацювати один з одним в благочесті і богобоязливості ... "(5: 2)

Ісламська етика

Це фундаментальне переконання Ісламського університету в Інтернеті, що вчитель мусульманська істотно відрізняється від вчителя, який просто трапляється бути мусульманином. Крім того, мусульманський студент повинен кардинально відрізнятися від студента, який так трапляється бути мусульманином. IOU очікує, що все його студенти, викладачі, співробітники, керівники і волонтери функціонувати в своїх позиціях і областях, перш за все, як мусульмани. Це, природно, тягне за собою підтримку високих стандартів особистої чесності, чесності та відповідальності.

Останній Пророк сказав: "Воістину, Аллах любить від кожного з вас, що всякий раз, коли він або вона робить роботу, яка здійснюється відповідно до кращих з його здібності."

Якість і застосування

Ісламський Інтернет Університет прагне забезпечити вищу якість онлайн-академічний досвід, відповідний за своїми масштабами і глибині, щоб передати справжнє і практичне ісламського знання, в той же час дозволяючи своїм студентам протистояти сучасним викликам 21-го століття, пропонуючи інші галузі дослідження, такі як психологія, освіта або фінансів. IOU буде оцінювати і повторно оцінити кожен аспект своєї академічної моделі на постійній основі і не тільки заохочувати своїх студентів вчитися старанно, але і підкреслюють, що вони повинні прагнути все від них залежне, щоб покласти отримані знання на практиці.

Останній Пророк сказав: «Кращий з вас той, хто вивчає Коран і вчить його іншим." Він також сказав: «Кращий з вас є одним з найбільш корисним для людей." Учень останній пророк, в Ібн Мас "ООД, сказав:" Ми використовували, щоб дізнатися знання і його застосування разом. "Імам Суфьян ATH-Thawree розповідав, що в молодості, коли він вперше почав відвідувати заняття, його мати порадила йому:" Якщо ви запишіть слова 10 і ваш віра не покращився, перевірити себе ".

історія

Інтернет Університет ісламська (IOU) є дітищем Dr. Білал Філіпс, який передбачав вищого навчального закладу, який пропонує інтенсивні онлайн-студентів і випускників програм, які повністю безкоштовності.

подорож Iou почалося в 2007 році з запуском безкоштовності онлайн Диплом у відкритому студентському містечку. У 2010 році, після того, як за все за 3 роки, також був запущений перший безкоштовності програми бакалавра мистецтв (ВА). Університет тепер має сім коледжів, що пропонують акредитовані програми онлайн ступеня: Коледж освіти, Коледж ісламської економіки, коледж банківської справи та фінансів, коледж психології, Коледж ісламознавства, Коледж ділового адміністрування, Коледж інформаційних технологій та Коледжу арабської мови і лінгвістики. Останній з яких пропонує автономні курси в Гамбії, Гвінеї і Сомаліленд Bissau.In Крім того, Iou до Глобального Коран Запам'ятовування Центр пропонує унікальну можливість для студентів по всьому світу для вивчення Корану в Інтернеті.

Розташування

  • Islamic Online University (Gambia) 21 Kanifing Mosque Road, P.O. Box 2340, Kanifing South, KMC, The Gambia, , Banjul

Запитання