Keystone logo
International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

Введення

Міжнародний університет Карибського басейну (МСС) - це установа, яка спирається на багаторічну традицію досвіду в галузі освіти та представляє одну з найяскравіших відповідей на реалії та виклики Карибського басейну.

Міжнародний університет Карибського басейну був заснований Об'єднаною церквою на Ямайці та Кайманових островах у листопаді 2005 року. Він складається з двох навчальних закладів: коледжу для лідерства та теологічного розвитку (CLTD) [колишнього Інституту розвитку богослов'я та лідерства] та Мел Натан коледж. Ці організації представляють університет багату історію освітніх інновацій, високі академічні та дослідницькі стандарти та зобов'язання щодо залучення громади. Союз цих двох організацій буде служити для уточнення своїх вже існуючих сильних сторін, одночасно забезпечуючи платформу для розширення та збільшення впливу в Карибському басейні та за її межами.

Університет пообіцяв надавати доступну, акредитовану, вищу освіту людям, які мають бажання посилити себе, щоб відповідати вимогам конкурентного глобального середовища зайнятості.

Міжнародний університет Карибського басейну характеризується зобов'язанням:

 • Формування лідерства
 • Доступність
 • Студентська та студентська орієнтація
 • Спеціальні програми культури
 • Якісні дослідження та публікації
 • Висококваліфікований персонал

Програма досліджень миру

Дух та характер університету складно пов'язані з встановленням Програми досліджень миру. Таким чином, Університет зобов'язується підтвердити голос та цінності, які шанують найвищий добробут людей, які належать до її сфери впливу. Університет функціонує з тягарем знань "Шалом", що це "Мир" - теологічно потужна і всеохоплююча термінологія. Світ піднятий як основний принцип здоров'я та уявлення про цілеспрямоване та цілеспрямоване життя. Мир навчається, досвідчений і навчений як сила енергії, яка є живим. Програма "Дослідження миру" закликає людей з усіх сфер життєдіяльності боротися і практикувати як спосіб життя, що працює для світу. У найближчому майбутньому всі програми, що пропонуються в МСС, включатимуть курс, пов'язаний з миром, як частину зобов'язання установи сприяти формуванню миротворчих процесів у своїх студентів.

Бачення

Бачення Міжнародного університету Карибського басейну полягає в тому, щоб впливати на розширення повноважень якісних осіб, які будуть культивувати та сприяти добробуту сім'ї, спільноти та нації ».

Опис місії

"Співзасновники більш відмінного способу навчання протягом усього життя, освітнього розширення, благополуччя, миру та цілісності".

Розташування

 • Kingston

  47 Old Hope Road Kingston 5, , Kingston

  Запитання