International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

Введення

Про пучки

Тафтс є лідером американської вищої освіти, що відрізняється своїм успіхом як університет середнього розміру, який відрізняється науковими дослідженнями та надає студентам особистий досвід. Наше унікальне поєднання досліджень та вільних мистецтв приваблює студентів, викладачів та співробітників, які процвітають у нашому середовищі цікавості, творчості та активності.

Місія

Тафтс-орієнтований на студентів науково-дослідний університет, присвячений створенню та застосуванню знань. Ми прагнемо надавати студентам та викладачам трансформаційний досвід у середовищі інклюзивності та співпраці, де творчі вчені генерують сміливі ідеї, впроваджують інновації перед складними викликами та відзначаються як активні громадяни світу.

Бачення

Бути інноваційним університетом творчих вчених із широкого кола шкіл, які мають глибокий вплив одна на одну та на світ.

Про міжнародні програми та партнерства

Ми пропонуємо найбільш інноваційні, динамічні програми, доступні сьогодні. Ми вважаємо, що найкращий спосіб вивчити мову чи культуру - це жити нею. На додаток до багатого розкладу екскурсій, які знайомлять студентів з Бостоном, потужної програми житлового життя та широких можливостей для культурного обміну, Тафтс пропонує неперевершений факультет.

Факультет

Усі члени нашого факультету є професійними викладачами англійської мови з великим досвідом викладання англійської мови як другої. Наші уроки англійської мови проводяться спеціалізованими інструкторами, які використовують свою уяву та досвід, щоб максимально використати навчальний потенціал кожного студента. Програми англійської мови Tufts є інноваційними у тому, що вони поєднують матеріал класу з реальним досвідом.

Позакласні програми

Час занять доповнюється безліччю дійсних дій, які допомагають жити мовою під час її вивчення. Ви будете говорити та користуватися мовою кожен день, що є природним способом покращити ваші здібності та впевненість у собі. Від захоплюючих занять до захоплюючих екскурсій та вечірніх дискусій про життя та звичаї Америки, ми допомагаємо вам вивчити мову та культуру, якою є Америка.

Розташування

  • Medford

    200 Boston Ave Medford, MA 02155, 02155, Medford

  • Boston

    274 Tremont Street, 02111, Boston

    Запитання