© University of Kent
International Foundation Program at University of Kent

International Foundation Program at University of Kent

International Foundation Program at University of Kent

Введення

Коли ви обираєте навчання в Університеті Кента, ви обираєте ідеальний вступ до навчання у Великобританії. Ми є всесвітньо визнаним університетом із різноманітною, креативною та інклюзивною спільнотою, до якої ви підійдете.

Наші талановиті та висококваліфіковані викладачі надихатимуть вас у навчанні, а також кинуть виклик. Ми надаємо чудову підтримку кар’єри та працевлаштування, а також можливості, щоб допомогти вам перетворити ваше навчання на успішне майбутнє. У Кенті, незалежно від того, як далеко ви зайшли, немає обмежень у тому, як далеко ви можете зайти.

Хто ми

Ми всесвітньо визнаний і орієнтований на міжнародний рівень університет. Ми привносимо різноманітність і силу в наші студентські спільноти, випускаючи випускників, які є мотивованими, амбітними та мають високу працездатність.

Наш кампус Кентербері розташований на території парку площею 300 акрів, тоді як наш кампус Медвей розташований на історичній колишній військово-морській базі. Обидва наші кампуси мають чудове транспортне сполучення з Лондоном, лише за 50 хвилин їзди високошвидкісною залізницею.

Наші цінності

Ми маємо основні цінності щодо різноманітності, свободи слова та вшанування відмінностей. Наша увага зосереджена на дослідженнях та інноваціях, які допомагають суспільству; освіта, орієнтована на індивідуальні потреби; партнерство з галузевими організаціями; цифрові технології, які вирішують глобальні виклики; а також рівність, різноманітність та залучення.

Ми дивимося назовні; ми приймаємо зміни та готові робити речі по-іншому та дивитися на речі по-іншому.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Canterbury

  Canterbury, Великобританія

  • Etterbeek

   Boulevard Louis Schmidt,2a, 1040, Etterbeek

   • Gillingham

    Central Avenue, ME4 4AG, Gillingham

    • Île-de-France

     Rue de Chevreuse,4, 75006, Île-de-France

     Запитання