Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Введення

В ITE ми прагнемо зробити навчання приємним, але при цьому актуальним для вашої майбутньої кар’єри. Ми робимо це, залучаючи ваше майбутнє робоче місце до наших містечок. І оскільки перехід від школи до кар’єри великий, ми намагаємося зробити його більш плавним, розробляючи наші курси з урахуванням вас.

ITE пропонує близько 100 курсів у трьох найсучасніших коледжах. Ці курси згруповані в кластери кар'єри - прикладні та медичні науки, бізнес та послуги, дизайн та медіа, електроніка та інформаційні технології, інженерія та гостинність. Наша визнана галуззю сертифікати в цих галузях навичок допомогли випускникам та дорослим людям насолоджуватися кращими перспективами працевлаштування та просування по службі.

Окрім курсів Nitec та вищого Nitec, ми також пропонуємо курси рівня диплом. Зараз у нас є три курси технічного диплому у партнерстві з престижними зарубіжними установами та 24 дипломи про навчання за роботою ITE, спільно розроблені та проведені нашими партнерами по галузі та ITE.

Щоб забезпечити більше Pathways та ширший вибір для прогресу навичок, ми збільшили спектр курсів вищого Nitec та кількість курсів стажування. Ми також дали можливість тим, хто виявляє зацікавленість та здатність, приєднатися до курсу завдяки нашим вправам дочасного прийому. Ми зробили все це, щоб нові студенти та випускники ITE могли сподіватися на вдосконалення своїх навичок, незалежно від стилів навчання.

Розташування

  • Singapore, Сінгапур

Запитання