Keystone logo
IFA Paris

IFA Paris

IFA Paris

Введення

IFA Paris - Міжнародна школа дизайну та бізнесу

Із 1200 студентами, які навчаються на програмах "бакалавр та магістр / MBA" на кампусах "Париж, Шанхай та Стамбул, IFA Paris передає французьку спадщину моди та розкоші, а також відчуття інновацій та здатність працювати командою в міжнародне середовище.

Наші 3000 випускників, що представляють понад 50 різних національностей, успішно інтегруються у світ моди та розкоші.

Наш девіз: розцвіть свою творчість, поділіться нашою пристрастю до досконалості.

Для отримання додаткової інформації про наші кампуси, програми та інше, відвідайте веб-сайт www.ifaparis.com

ПАРИЖНА ШКОЛА

IFA Paris була створена в 1982 році для поєднання французької модної спадщини з сучасним глобалізованим світом. Будучи єдиним в Парижі інститутом, який пропонує всі курси для бакалавратів та аспірантів, які викладаються англійською та французькою мовами, IFA Paris обслуговує високо міжнародний студентський корпус з усіх куточків світу. Міжнародна академія моди, більш відома як IFA Paris , пропонує студентам бакалаврські курси дизайну та маркетингу, а також післядипломні курси дизайну, бізнесу, спілкування та розкоші в умовах багатопрофільної співпраці. Завдяки кампусам у Парижі, Шанхаї та Стамбулі, IFA Paris займає лідируючі місця в галузі моди та розкоші та пропонує курси, що відображають широту можливостей, доступних у цій яскравій галузі.

Нещодавно переїхавши до 18-24 Куай-де-ла-Марн, IFA Paris виходить на знаменитий канал і знаходиться в основі 19-го округу, що розвивається. Нове місце втричі збільшило розмір попередніх навчальних закладів та додало широких нових зручностей для переваги студентів, включаючи великі аудиторії, приміщення для студентських кімнат та ресурс та навчальний центр. У будівлі також розміститься кілька нових модних майстерні для розміщення практичних проектів

ШАНХАЙСЬКА ШКОЛА

IFA Paris стала провідною школою моди в Китаї та унікальна у демонстрації своєї відданості успіху, залучаючи кращих французьких професійних інструкторів моди. У партнерстві з Шанхайським університетом технічних наук, IFA Paris створив свою школу в Шанхаї в 2002 році, перше китайсько-французьке спільне підприємство з модної освіти, затверджене китайським урядом. Шанхайська школа IFA пропонує унікальну можливість міжнародним студентам, які хочуть дізнатись про найдинамічнішу у світі модель модного та розкішного ринку, отримуючи той же якісний навчальний план, який викладається англійською мовою, як у Парижі. Шанхай є відкритою та екстраверською столицею, і її сходження в ряди, як мода столиці, без сумніву, серйозна тема. З пізнього періоду XIX століття Шанхай був модним центром Китаю. Шанхайський стиль подорожував світом у 1920-х і 30-х роках, і знову з'явився в теперішній час з дизайнерами моди, використовуючи суміш традиційних та сучасних ідей, щоб створити свіжі модні тенденції. Примітно, що це сучасні споживачі країни, які перетворюють Китай на найбільший в світі ринок товарів для розкішної та високоякісної модної продукції. Шанхай, безумовно, є Меккою Китаю для міжнародної моди та індустрії розкоші. Більшість закордонних модних і ювелірних брендів, починаючи від розкоші до масових ринків, розраховують на більш ніж один магазин у численних магазинах модного магазину та великих торгових центрах. Поки розкішні автомобілі, 5-зіркові готелі та висококласні вечері є регулярними визначними пам'ятками в центрі міста, в даний час також зростає інтерес для яхт і приватних літаків серед найбагатших китайців.

ІСТАНБУЛЬСЬКА ШКОЛА

Після створення у Франції та Китаї IFA Paris школа мод IFA Paris тепер також присутня в одному з найбільш яскравих міст, розташованих на перехресті Європи та Азії: Стамбул.

IFA Paris гордістю співпрацює з одним з найвідоміших університетів Стамбула: Університетом Бахчешехір .

Кампус університету Бахчешехір - важливий крок у виконанні місії університету - будувати майбутнє з минулого країни, створити центр у діловому центрі Стамбула, де культура, освіта та навчання зустрічаються для задоволення мінливих потреб Туреччини та світу . IFA Paris вважає, що це привілей, а також перевага для студентів - максимально використати те, що може запропонувати місце розташування.

Будучи одним із найбільш захоплюючих та динамічних міст у світі та різноманітним місцем, наповненим музеями, галереями, парками та сучасними коледжами, Стамбул здатний забезпечити сцену для тих, хто прагне вивчити та розвинути власні інтереси та розпочати кар'єра в модному та розкішному бізнесі.

Центр безперервної освіти університету Бахчешехір (BAUSEM)

Інституційне бачення Центру безперервної освіти Бахчешехірського університету (BAUSEM) полягає в тому, що освіта-це процес, який протягом усього життя є механізмом самореалізації особистості. Провідний принцип BAUSEM-розповсюджувати у суспільстві культуру навчання протягом усього життя та підвищувати обізнаність людей про те, що навчання не обмежується межами формальної освіти. IFA Paris та Bahçeşehir University пропонують можливості для кар’єри в моді та розкоші для професіоналів та для тих, хто зацікавлений у цій галузі за допомогою своїх коротких навчальних програм, спільно створених через BAUSEM.

Чому IFA Paris та Bahçeşehir University/BAUSEM?

Гасло "В центрі Стамбула" підходить для такого університету, як університет Бахчешехір (БАУ) ... З його головним кампусом на краю Босфору в Бешикташі кожен день починається рано з швидкою мобільністю і триває протягом дня. Більш того, можна зустріти подію практично в кожній частині університету.

Перше, що кинеться в око при вступі до нашого університету, це велика кількість іноземних студентів. Від США до Китаю, від Франції до Південної Кореї з широкої географічної території, що охоплює понад тисячу іноземних студентів, навчаються у БАУ.

"BAU GLOBAL" дає студентам BAU можливість отримати освіту з самих різних точок. BAU Global може досягти цього через Берлін, Торонто, Вашингтон, Батумі, Кіпр, Ханой, Київ, Пуебла, Броквіль.

Транспортувати до БАУ досить легко. BAU надає безкоштовний трансфер для студентів та науковців на власних човнах між двома кампусами, розташованими в самому центрі Стамбула, Північному Бешикташі, Південному Бешикташі, Гьотепе і Галаті. Човни відправляються з району, який вони називають BAUPORT. Це територія, яка повністю виділена для використання учнями з зеленню та вишуканим видом на Босфор. Човни відправляються в певний час доби зі свого власного причалу, і це дозволяє приємно подорожувати між кампусами в Бешикташі та Галаті. Таким чином, студенти тримаються подалі від зайнятого руху Стамбула та насолоджуються океаном та його свіжим повітрям під час переходу від кампусу до кампусу.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку https://www.ifaparis.com

Особливості кампусу

ПАРИЖЬКА ШКОЛА

IFA Paris була заснована в 1982 році для поєднання французької модної спадщини з сучасним глобалізованим світом. Будучи єдиним інститутом у Парижі, який пропонує всі свої курси для бакалаврату та аспірантури, які викладаються англійською та французькою мовами, IFA Paris обслуговує надзвичайно міжнародні студенти з усіх куточків світу. Міжнародна академія моди, більш відома як IFA Paris , пропонує студентам курси бакалаврату з дизайну та маркетингу та курси для аспірантів із дизайну, бізнесу, комунікації та розкоші в середовищі міждисциплінарної співпраці. Маючи кампуси в Парижі, Шанхаї та Стамбулі, IFA Paris займає лідируючі позиції в області моди та розкішної освіти та пропонує курси, які відображають широкий спектр можливостей, доступних у цій яскравій галузі.

Нещодавно перенесений на 18-24 Quai de la Marne, IFA Paris з видом на знаменитий канал і знаходиться в центрі 19-го округу, що розвивається. Нове розташування втричі збільшило розміри попередніх навчальних закладів і додало широкі нові зручності для студентів, включаючи більші класні кімнати, кімнату відпочинку для студентів, а також ресурсний і навчальний центр. У будівлі також буде розміщено кілька нових приміщень для майстерень моди для розміщення практичних проектів

ШАНХАЙСЬКА ШКОЛА

IFA Paris стала провідною школою моди в Китаї та унікальна в демонстрації своєї відданості успіху, залучаючи найкращих, переважно французьких професійних інструкторів моди. У партнерстві з Шанхайським університетом інженерних наук у 2002 році IFA Paris заснував свою школу в Шанхаї, перше в історії китайсько-французьке спільне підприємство з освіти моди, схвалене урядом Китаю. Шанхайська школа IFA надає унікальну можливість для іноземних студентів, які бажають отримати уявлення про найшвидше зростаючий у світі ринок моди та розкоші, отримуючи ту саму високоякісну програму навчання англійською мовою, як і в Парижі. Шанхай є відкритим і екстраверсивним мегаполісом, і його сходження в ряди столиці моди, безсумнівно, є серйозною темою. З пізнішого періоду 19 століття Шанхай був центром моди Китаю. Шанхайський стиль подорожував світом у 1920-х і 30-х роках і знову виник у сьогоденні, коли модельєри використовували суміш традиційних і сучасних ідей для створення свіжих модних тенденцій. Примітно, що саме сучасні споживачі країни перетворюють Китай на найбільший у світі ринок розкоші та високоякісної модної продукції. Шанхай, безсумнівно, є китайською Меккою міжнародної моди та індустрії розкоші. Більшість іноземних брендів моди та ювелірних виробів, від розкішних до масових маркетів, розраховують на більше ніж один магазин у численних торгових районах міста та великих торгових центрах. Хоча розкішні автомобілі, 5-зіркові готелі та елітні ресторани є постійними визначними пам'ятками в центрі міста, зараз зростає інтерес до яхт і приватних літаків серед найбагатших людей Китаю.

СТАМБУЛЬСКАЯ ШКОЛА

Після створення у Франції та Китаї школа моди IFA Paris тепер також присутня в одному з найжвавших міст, розташованих на перетині Європи та Азії: Стамбулі.

IFA Paris дуже пишається тим, що співпрацює з одним із найавторитетніших університетів Стамбула: Університетом Бахчешехір .

Кампус Університету Бахчешехір є важливим кроком у виконанні місії університету побудови майбутнього з минулого країни, створення центру в діловому центрі Стамбула, де культура, освіта та навчання зустрічаються для задоволення мінливих потреб Туреччини та світу. . IFA Paris вважає, що це привілей, а також перевага для своїх студентів, щоб найкраще використовувати те, що може запропонувати місцеположення.

Будучи одним з найбільш захоплюючих і динамічних міст у світі, а також різноманітним місцем, повним музеїв, галерей, парків і сучасних коледжів, Стамбул може стати сценою для тих, хто прагне досліджувати та розвивати власні інтереси та почати кар'єра в сфері моди та розкішного бізнесу.

Центр неперервної освіти університету Бахчешехір (BAUSEM)

Інституційне бачення Центру неперервної освіти Бахчешехірського університету (BAUSEM) полягає в тому, що освіта – це процес, що триває протягом усього життя, механізм самореалізації особистості. Провідним принципом BAUSEM є поширення культури навчання протягом усього життя в суспільстві та підвищення обізнаності людей, що навчання не обмежується рамками формальної освіти. IFA Paris та Університет Бахчешехір пропонують можливості кар’єрного росту в галузі моди та розкоші для професіоналів і тих, хто цікавиться цією сферою, завдяки коротким навчальним програмам, створеним спільно через BAUSEM.

Чому IFA Paris та Університет Бахчешехір/BAUSEM співпрацюють?

Гасло «У центрі Стамбула» підходить для такого університету, як Університет Бахчешехір (BAU)... З його головним кампусом на краю Босфору в Бешикташі кожен день починається рано зі швидкої мобільності і триває протягом дня. Більше того, майже в кожній частині університету можна зустріти подію.

Перше, що кинеться в очі при вступі до нашого університету, це велика кількість іноземних студентів. Від Сполучених Штатів до Китаю, від Франції до Південної Кореї з широкого географічного регіону, що охоплює понад тисячу іноземних студентів, навчаються в BAU.

«BAU GLOBAL» надає студентам BAU можливість отримати освіту з самих різних точок. BAU Global може досягти цього через Берлін, Торонто, Вашингтон, Батумі, Кіпр, Ханой, Київ, Пуебла, Броквілле.

Транспортування до BAU досить легко. BAU надає безкоштовні послуги трансферу для студентів та науковців на власних човнах між двома кампусами, розташованими в центрі Стамбула, Бешикташ Північний, Бешикташ Південний, Гьозтепе-ве-Галата. Човни відправляються з району, який вони називають BAUPORT. Це територія, яка повністю відведена для користування студентами з зеленими насадженнями та вишуканим краєвидом на Босфор. Човни відправляються в певний час дня з власного пірсу, що дозволяє здійснити приємну подорож між кампусами в Бешикташі та Галаті. Таким чином, студенти тримаються подалі від напруженого руху в Стамбулі та насолоджуються океаном та його свіжим повітрям під час переходу від кампусу до кампусу.

  Статистика випускників

  Розташування

  • Paris

   18-24 Quai de la Marne

  • Shanghai

   350 Xianxia Road

   • Istanbul

    Kadir Has Caddesi Cibali

    Запитання