Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Введення

Ласкаво просимо до онлайн-навчання. Ласкаво просимо до ICEP Europe .

ICEP Europe є надійним джерелом онлайн- ICEP Europe та підвищення кваліфікації для викладачів та фахівців-суміжників, які працюють з дітьми та молоддю. Спеціалізуючись на психології та спеціальних потребах, наші курси розроблені та навчаються провідними практиками у своїх галузях. Наша мета, як організація, полягає у тому, щоб допомогти всім дітям досягти свого повного потенціалу за допомогою найвищої якості постійного професійного розвитку.

Всі наші курси доставляються за допомогою зручних та сучасних технологій, що дозволяє вам контролювати, коли і де ви обираєте навчатися. Наші курси мають практичну спрямованість і вирішують реальні проблеми, що стоять перед педагогами. Використовуючи найновіші дослідження, ми швидко відстежуємо найновішу інформацію в класі. ICEP Europe прагне до досконалості у сфері освіти; наш відданий персонал та інноваційні онлайн-навчальні середовища дозволяють нам забезпечити якісну освіту, яка змінює ситуацію.

Наші курси університету мають світовий рівень навчання, сильну акредитацію та співпрацю та дадуть вам кваліфікацію спеціаліста з спеціальних освітніх потреб. Створіть свою глибину знань, свою впевненість та компетенцію в одному з наших курсів у партнерстві з університетом Дублін Сіті, Університетом Східного Лондона та Університетом Лідса Беккета.

Уявіть собі, що ви зараховуєте до класу, який відповідає вашому розкладу, і підходить для вашого зайнятого стилю життя. Уявіть, що ви маєте доступ не лише до величезного резервуара поточних досліджень та мислення у вашому предметному напрямку, а також мати репетитора, який допоможе вам керувати і полегшити вас, коли ви дізнаєтеся, що вам потрібно навчитися у своєму власному темпі. Тепер уявіть, що це відбувається у вашому домі, в офісі або в будь-якому місці з доступом до Інтернету.

ICEP Europe пропонує гнучкі онлайн- ICEP Europe навчання, які ICEP Europe до різних індивідуальних потреб тих, хто стикається з проблемами роботи з дітьми та молоддю сьогодні. ICEP Europe , але залишаються вірними, до найновіших наукових досягнень у цій галузі та пропонують практичні та актуальні рішення. Вони розроблені для тих, хто потребує вивчення перевіреної методології для вирішення окремих ситуацій у робочий день або в домашній ситуації.

Розташування

  • ICEP Europe, Unit 4K Maynooth Business Campus, , Kildare

Запитання