IAU College Середземноморські дослідження, сертифікат
IAU College

Середземноморські дослідження, сертифікат

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Трек "Середземноморські дослідження" - це програма з десятьма кредитами, присвячена тісно переплетеній історії, культурі, економіці та геополітичним інтересам, а також екологічним викликам, які поділяють країни Середземноморського басейну. Програма включає в себе різноманітні середземноморські курси, серед яких студенти повинні вибрати чотири на додаток до необхідного однокредитного семінару. Сертифікат буде виданий після завершення Програми.

Специфіка IAU на півдні Франції робить його ідеальним місцем для пропонування найновішої семестрової програми. Програма досліджень Середземномор’я включатиме численні навчальні поїздки до місць, що ілюструють різноманітне середземноморське культурне середовище, знайдене в Провансі.

Усі студенти семестру, які здобувають сертифікат Середземноморських студій, пройдуть POL 310 Семінар Середземноморських досліджень (1 бал) + три міждисциплінарні класи вищого рівня + один обов'язковий курс французької мови + один факультатив.

POL 310 - Семінар з середземноморських досліджень: Семінар буде присвячений синтезу досвіду студентів у класі та за її межами, вивченню різних тем курсів та тем, визначених у гостьових лекціях. Семінар також призначений для допомоги студентам у розробці їх дослідницького проекту Програми середземноморських досліджень.

Сімейний семінар у середземноморському басейні

Подорожній семінар - Січневий семінар IAU (J-Term) Подорожній семінар сприяє візуальній грамотності в історії мистецтва та археології та філософській літературі від Середземноморського басейну від античності до середньовіччя. Він розвиває сильні навички дослідницької діяльності та критичного мислення та розвиває здібності учнів синтезувати культуру, історичну, політичну та соціальну інформацію, як це стосується візуального мистецтва. Академічна складова складається із серії студентів, що проводяться на місцях, виконаних академічними експертами ІАУ та місцевими путівниками та експертами з історії, історії мистецтва та археології.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Сертифікат лідерства різноманітності та інклюзії
    • Medford, США
  • Співробітник мистецтва з глобальних досліджень для передачі (AA-T)
    • Berkeley, США
  • Співробітник мистецтв в етнічних дослідженнях
    • Oakland, США