University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Введення

The Університет прикладних наук Людвігсбург спеціалізується на освіті управління в сфері державного управління. приблизно 2500 студентів університету навчаються поруч професорів і викладачів. Ці дві можливості,

Управління та права Податки і господарське право

пропонують чотири Бакалавр градусів і два майстер градусів. Понад 98% всіх спочатку зарахованих студентів завершити їх вибрали програму навчання.

Випускники бакалаврату свої заключні дослідження можуть застосувати отримані знання та навички в професійному середовищі. Дидактична концепція заохочує наукові роботи і призначений, щоб дати випускникам почуття відповідальності в контексті вільного демократичного і соціальної правової держави. Ці програми дозволяють студентам розвивати свої академічні, особисті, соціальні, тімбілдінга і бізнес-навичок.

Відмінною характеристикою програм бакалаврату є поєднання академічної роботи та практичний досвід у формі стажувань в області державного управління на державному і муніципальному рівні. Невеликі групи дослідження забезпечують відмінну підтримку можуть бути надані окремим студентам, професорсько-викладацького складу. Кандидати на програми бакалаврату повинні мати дійсний вхід вищу освіту кваліфікації (наприклад, A-Levels).

The УНІВЕРСИТЕТ пропонує дві магістерські програми: The повний робочий день магістерської програми в галузі державного управління Європейського готує випускників до кар'єри на старших посадах цивільної служби. Магістр державного управління є неповною програмі з особливим акцентом на лідерство і призначений для працівників державного управління, що прагнуть керівний пост.

Розташування

 • Ludwigsburg

  Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Postfach 0489

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання