Hudson County Community College

Hudson County Community College

Hudson County Community College

Введення

Про Hudson County Community College

Hudson County Community College - це державний, всеосяжний міський коледж громади, який прагне пропонувати високоякісні програми, доступні за ціною, доступні та орієнтовані на громаду. Студенти HCCC можуть проходити курси у двох кампусах, обидва вони розташовані в безпосередній близькості від центрів громадського транспорту.

Коледж обслуговує жителів та підприємства округу Гудзон, одного з найбільш густонаселених та етнічно різноманітних районів Америки. Наш студентський колектив відображає склад округу Гудзон, де трохи більше 50% належать до латиноамериканської спадщини, близько 16% афроамериканців, 11% білих та 8% азіатсько-американських / тихоокеанських островів. Більше третини студентів HCCC народилися за межами США і повідомили про місце народження майже 105 різних країн. Шістдесят відсотків студентів коледжу - жінки.


Осінній термін 2011 року розпочався з рекордним набором понад 9400 студентів, 97% з яких шукають ступінь. Студенти HCCC беруть більше кредитних годин на семестр, ніж будь-коли раніше, і з точки зору штатних еквівалентів, коледж зараз посідає восьме місце за величиною в коледжі в Нью-Джерсі. У травні 2011 року коледж мав свій найбільший у історії випускний клас - понад 1000 студентів!

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

Протягом останніх кількох років HCCC запровадила безпрецедентне зростання пропонованих курсів, створила центральну програму консультування, реорганізувала діяльність студентів та державні програми та розширила кількість та якість своїх закладів. На додаток до денних та вечірніх занять, зараз коледж забезпечує навчання сім днів на тиждень, і його пропозиції онлайн-курсів були повністю реалізовані.

HCCC повністю акредитована Комісією з питань вищої освіти Асоціації коледжів та шкіл Середніх Штатів. Інші акредитації включають Комісію з акредитації технологій Ради з акредитації інженерних технологій; Національна комісія з акредитації медсестер; та Комітет з акредитації органів дихання.

Hudson County Community College давно відомий своїм Інститутом кулінарного мистецтва. Нагородами національно визнана навчальна програма CAI є однією з двох програм у регіоні Нью-Йорка, які мають акредитацію Акредитаційної комісії Американської кулінарної федерації. Студенти CAI можуть здобувати різні семестрові до однорічні сертифікати, а також дворічні аспірантури. Угода про артикуляцію з Університетом Ферлі Дікінсона дозволяє студентам CAI здобувати ступінь бакалавра та магістра, ще навчаючись у приміщенні Інституту кулінарного мистецтва HCCC. CAI також пропонує як сертифікат, так і програми AAS в галузі гостинності.

Відділ громадської освіти HCCC працює спільно з CAI та у партнерстві з низкою місцевих громадських груп, забезпечуючи навчання, інструктаж щодо готовності до роботи / життєвих навичок та сертифікаційні іспити, щоб допомогти жінкам та їхнім сім'ям досягти самодостатності. і жити повноцінним і продуктивним життям.

Центр бізнесу та промисловості коледжу (CBI) присвячений забезпеченню громади округу Гудзон кваліфікованою та освіченою робочою силою, яка дозволить району процвітати, а також розвиває та надає освітні класи та програми для задоволення навчальних потреб підприємств, організацій та окремих осіб.

Окрім пропонування однієї з найширших програм фінансової допомоги, Фонд Hudson County Community College надає стипендії для заслужених студентів. Фонд HCCC призначив стипендію в розмірі 1,25 мільйона доларів для понад 1000 студентів.

Дослідіть HCCC

Коли ви розглядаєте Hudson County Community College (HCCC), вам спадуть на думку два слова: академічна майстерність . Надання високоякісної освіти є нашим головним пріоритетом у HCCC. Однак, коли ви вивчаєте ВККС, вам також спадуть на думку два інші слова: зручність та доступність . Наш гарний міський кампус Journal Square (наш головний кампус) зручно розташований у самому центрі округу Гудзон, менш ніж за 20 хвилин їзди від Нью-Йорка та міжнародного аеропорту Ньюарк Ліберті, і до нього легко дістатися через PATH, поїзд чи автобус. Опинившись у студентському містечку, ви побачите, як легко обійтись. Наші чотири кампуси-супутники стратегічно розташовані по всій окрузі Гудзон, тому незалежно від того, де ви знаходитесь, ви маєте доступ до наших кампусів та програм.

Відвідайте коледж за вашим розкладом

У HCCC ми полегшуємо вам отримання сертифіката або диплому, пропонуючи більше 300 денних, вечірніх та вихідних кредитних та некредитних курсів, які відповідають вашому графіку та вашому бюджету. Розміри наших класів невеликі, із середнім співвідношенням студент / викладач 18: 1 для гарантованої індивідуальної уваги. Якщо вам нелегко приїхати до кампусу, ми також пропонуємо онлайн-курси для отримання ступеня. Незалежно від вашого способу життя, ми допоможемо вам скласти графік, який відповідає вашим термінам, вашому бюджету та вашому життю.

Найкраще, в HCCC, ви можете вибрати з більш ніж 60 градусів та сертифікаційних програм, включаючи наші флагманські кулінарні та медсестринські програми. Багато наших студентів вирішили продовжувати освіту після закінчення HCCC; і Університет Ферлі Дікінсона, і Університет Нью-Джерсі-Сіті приймають переведення студентів HCCC на їх чотирирічні та магістерські програми, і обидва пропонують стипендіальні пакети.

Доступність і гнучкість

Ми знаємо, наскільки дорогою може бути вища освіта в коледжі, але ми вважаємо, що HCCC буде найкращим співвідношенням ваших грошей. Ви будете приємно здивовані, дізнавшись, що HCCC має доступне навчання в цьому районі. А чи знаєте ви, що 80 відсотків наших студентів денної форми навчання отримують фінансову допомогу? Наші досвідчені консультанти працюють з кожним студентом окремо, допомагаючи знаходити пакети фінансової допомоги, неповний робочий день та стипендії, щоб зменшити витрати на відвідування коледжу. Ми також пропонуємо спеціальну допомогу за навчання та/або відмову від ветеранів та безробітних. Ми хочемо переконатися, що кожен, хто бажає відвідати ГКЦЗ, не може дозволити собі не відвідувати ГКЦЗ.

Після вивчення HCCC ви побачите, що це, безумовно, перший вибір для вашої освіти.

Розташування

geopoint
  • 70 Sip Avenue, 07306, Jersey City

  • 4800 John F. Kennedy Boulevard, 07087, Union City

  • Online, 07087, Union City

Запитання