Keystone logo
HTMI Switzerland Dubai Диплом міжнародного управління готелями та туризмом
HTMI Switzerland Dubai

Диплом міжнародного управління готелями та туризмом

Dubai, Сполучені Арабські Емірати

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Дворічна програма "Диплом" розроблена з метою формування лідерських навичок студентів через підхід, орієнтований на клієнта, і ініціативи з управління операціями. Ця програма поєднує теоретичні (50%) і практичні (50%) курси в класі навчання і практичне навчання через галузеві стажування. Ці навички є ключовими для початку перспективної кар'єри в індустрії гостинності. Ця програма ідеально підходить для студентів з пристрастю, щоб стати майбутніми лідерами в галузі управління готелями, управління активами готельного бізнесу, туризму та авіаційної галузі.

Стажування

Багато можливостей для свіжих випускників та кваліфікованих фахівців є доступними для отримання сертифікатів та дипломних програм з практичними стажуваннями в ОАЕ.

Тверді партнерські відносини промисловості HTMI у великих міжнародних готельних групах та авіакомпаніях дозволяють студентам відчувати практичні місця роботи в різних секторах відповідно до їх програмної спрямованості.

Група професійного керівництва HTMi Dubai знає, що практичні навички у поєднанні з позитивним ставленням високо оцінюються рекрутерами персоналу, тому ми розробили наші курси для тренування студентського ставлення, щоб незмірно підвищити їхні кар'єрні перспективи. Наші стажування та досягнення на робочому місці говорять самі за себе.

75% всіх випускників HTMi приєднуються до основних міжнародних готельних мереж, кожен третій випускник HTMi починає свою кар'єру в сфері гостинності на керівних посадах, а 80% випускників HTMi забезпечують повний робочий день до завершення останнього семестру.

Стипендії

HTMi Dubai пропонує різноманітні стипендії.

Стипендії пропонуються фізичним особам, які успішно пройшли середню школу з не менше 90% середньої (або еквівалентною) або CGPA 3.0 вище (або еквівалентною) для студентів-перекладачів. Студент також повинен підтримувати свою заяву з підтвердженням його мотивації для індустрії гостинності.

Обмежена кількість стипендій доступна для кожного семестру (починаючи з січня та серпня кожного року), а заявки повинні подаватися мінімум за два календарні місяці до початку семестру.

Всі заявки будуть розглянуті академічним комітетом HTMi Dubai, і заявникам, яким було надано перевагу, буде запропоновано інтерв'ю.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Postgraduate Diploma in Tourism and Hospitality Management
    • Singapore, Сінгапур
  • Диплом з міжнародного готельного та туристичного менеджменту
    • Bad Vöslau, Австрія
  • Диплом з менеджменту туризму
    • Johannesburg, Південно-Африканська Республіка