Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

Введення

Будучи членом групи VTC, Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE) є провідним постачальником професійної та професійної освіти в Гонконзі, прагнучи виховувати професіоналів, яких цінують галузі. IVE розвивається разом з економічним розвитком Гонконгу, створюючи компетентну та інноваційну робочу силу, необхідну в економіці знань.

Відмінні зручності

Для збагачення навчального досвіду студентів IVE створюються засоби галузевих стандартів для імітації середовища на робочому місці. Наші лабораторії та центри регулярно оновлюються, щоб бути в курсі останніх тенденцій галузі.

Викладання досконалості

Наша висококваліфікована педагогічна команда має значний досвід роботи в галузі. Завдяки нашому унікальному підходу «Думай і роби» наші вчителі передають збалансовані академічні знання та практичні ноу-хау, необхідні на реальному робочому місці, необхідні для професійного успіху.

З впровадженням програм розвитку персоналу педагогічний колектив залишається на пульсі розвитку галузі. Студенти можуть навчитися у своїх учителів найсучасніших знань та мати навички для свого майбутнього розвитку.

Міцна промислова мережа

IVE прагне налагодити довгострокове галузеве партнерство на підтримку планування курсів та розробки навчальних планів. Підтримка галузі також має форму інтерактивної навчальної діяльності, можливостей для прихильності до галузі та працевлаштування.

Перспективне майбутнє

Наші студенти постійно отримують численні нагороди та стипендії, свідчення їхніх успіхів у навчанні та видатних досягнень. Понад 300 стипендій надаються корпораціями, професійними організаціями та ентузіастами.

Особливості кампусу

Студенти, які входять до програми IVE, відкриють для себе збагачуюче та веселе навчальне життя. Наші 9 кампусів IVE створюють інтерактивне навчальне середовище для студентів, щоб розвивати пристрасть до навчання та розвивати їхні інтереси та таланти за допомогою різних спортивних та культурних заходів.

Кампуси IVE по всій території повністю оснащені найважливішими сучасними засобами для підготовки студентів до всебічного життя кампусу. Кожен кампус був розроблений спеціально для спеціалізованих закладів для студентів різних дисциплін для отримання ноу-хау та практичних навичок у обраній області.

    Розташування

    • Hong Kong

      VTC International Development Office 14/F, VTC Tower, 27 Wood Road, Wan Chai, , Hong Kong

      Запитання