Keystone logo
Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Введення

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) - провідна дизайнерська установа групи VTC. Вона забезпечує високоякісну освіту для розвитку знань та професіоналізму, виховуючи нові таланти, які лежать в основі творчих індустрій Гонконгу.

Маючи багаторічний досвід у галузі дизайнерської освіти, HKDI об’єднує сильні сторони своїх відділів дизайну - архітектури, дизайну інтер’єрів та продуктів, комунікаційного дизайну, цифрових медіа та моди та іміджевого дизайну - для забезпечення понад 20 програм дизайну. Надзвичайно гнучкий у формулюванні та HKDI пропонує студентам трирічний університетський диплом Pathway від вищого диплома до річного ступеня бакалавра, запропонованого відомими університетами Великобританії.

HKDI застосовує підхід «думай і роби» через свою сучасну навчальну програму та активну співпрацю з місцевими та міжнародними науковими та галузевими партнерами. Студентам надається можливість набути практичного досвіду та брати участь у глобальних програмах обміну, щоб розширити свій кругозір, одночасно підвищивши творче мислення та соціальну чутливість.

Динамічне середовище навчання

HKDI розпочав 2010/11 навчальний рік у своєму нагородженому новому кампусі в Ті Кенг Ленґ. Кампус присвячений забезпеченню найбільш динамічного навчального середовища для якісної дизайнерської освіти.

Якісні програми та підтримка студентів

Наша навчальна програма розроблена за участю лідерів галузі, щоб забезпечити її актуальність та чутливість до подій галузі. HKDI забезпечуються якістю Ради Гонконгу з питань акредитації академічних та професійних кваліфікацій.

Нашим студентам та випускникам надаються консультаційні та допоміжні послуги щодо розвитку кар’єри. Завдяки домовленостям з відомими закордонними університетами, HKDI вищого диплому можуть проходити курси поповнення на місцевому рівні та здобувати кваліфікацію протягом одного-двох років.

Творчість у дії

HKDI включають заходи, спрямовані на розвиток вашого творчого мислення та навичок прийняття рішень, культурної чутливості та глобальної перспективи. Досвід HKDI базується на підході "думай і роби", який дозволить вам розвинути пристрасть до дизайну, передаючи при цьому навички та знання, необхідні для досягнення успіху.

Цінний вибір до успіху

Дизайн може запропонувати вам корисну та насичену кар’єру. Ми з нетерпінням чекаємо, що Ви станете членом сімейства HKDI

Розташування

  • Hong Kong

    Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories, , Hong Kong

    Запитання