Henry Ford College

Henry Ford College

Henry Ford College

Введення

wrjg

Генрі Форд коледж (HFC) є громадськості два роки коледж розташований в місті Дірборн, Мічиган. Коледж, Створена в 1938, Акредитований Північної Центральної Асоціацією коледжів і шкіл і Мічиганського Комісії з акредитації коледжу. Школа була спочатку названа Fordson Junior College, коли він відкрив свої двері в 1938 році. Пізніше, Коледж прийняв ім'я Дірборн Junior College в 1946 році. Він став Генрі Форд Community College в 1952 році, названий на честь Генрі Форда торгової школи, яка закрита, а її активи були передані в Дірборн Державні школи рада з питань освіти. У травні 2014 роки коледж був перейменований Генрі Форд коледж.

HFC присвячено підготовка студентів до швидко мінливого світу і на робоче місце, пропонуючи більш 120 Associate Degree, кар'єри і передач університетських програм. Крім того, коледж пропонує ступінь бакалавра в галузі науки в кулінарних і гостинність досліджень, а також 3 + 1 програму з партнерами університету. HFC також спеціалізується на спеціалізоване навчання розвитку трудових ресурсів для бізнесу і промисловості. Коледж акредитований вищих навчальних комісії. З моменту свого заснування в 1938 році, HFC був воротами для тисяч студентів, які шукають недорогі, високоякісні послесреднего освіти.

HFC пропонує заняття на двох кампусів, розташованих в легкий чотириколісний екіпаж. HFC«S Головний кампус розташований на південно-західному куті Форд-роуд і Evergreen, на північ від Університету штату Мічиган-Дірборн кампуса. East Campus є домом для HFC«S Центр Мічигану технічної освіти (M-TEC) і Nursing будівлю впровадженого. East Campus розташований на Schaefer-роуд, на північ від Ротонди.

Розташування

  • Detroit

    5101 Evergreen Rd. Dearborn, MI 48128, Detroit

    Запитання