Keystone logo
Hesston College

Hesston College

Hesston College

Введення

Hesston College — це спільнота, зосереджена на Христі, де кожен студент отримує освіту та виховання в академічному, соціальному та духовному плані. Ми пропонуємо програми як Associate, так і Bachelor. Наша спеціалізація в асоційованих ступенях відображає нашу віру в те, що перші 2 роки слід розглядати як щось більше, ніж щось, що потрібно усунути. Їх слід сприймати як можливість закласти міцний фундамент на все життя. Наші ступені бакалавра розроблені таким чином, щоб включати практичне навчання в різноманітному середовищі.

Розташований лише за 30 хвилин на північ від Вічіти, Hesston College зберігає унікальний акцент на спільноті та стосунках, а також на тому, як по-справжньому добре їх робити.

Унікальний
Як єдиний у Канзасі приватний коледж гуманітарних наук, який першим кроком у вищій освіті зосереджується на асоційованих ступенях, ми пропонуємо середовище та навчальний досвід, які важко порівняти. Наші програми бакалавра в галузі медсестер, авіації: професійний пілот і бізнес-менеджмент поєднують практичне навчання з професійним розвитком і розвитком характеру.

Надихає
З майже 400 студентами та співвідношенням студентів і викладачів 9:1, ви знайдете можливості для життя, навчання та участі, які відрізняються навіть серед невеликих коледжів.

Розумний
Наш дворічний загальний навчальний план включає розвиток англійської мови з одночасним отриманням академічної та професійної підготовки, яку більшість шкіл відкладає на молодші та старші роки.

виховання
Завдяки духовному виміру, який пронизує більшість нашої діяльності, ви станете цінним членом тісно згуртованої спільноти учнів, викладачів і друзів.

Опис місії

Hesston College , коледж Менонітської церкви США, навчає та виховує кожного студента в Христоцентричній спільноті, об’єднуючи думки, життя та віру для служіння іншим у церкві та світі.

Бачення

Hesston College змінюють світ, коли вони служать через свої покликання, церкви, сім’ї та особисті зобов’язання слідувати за Христом.

Hesston College — це трансформаційна спільнота, де студенти, викладачі та співробітники присвячують свій інтелект, пристрасть і навички майбутньому, де:

 • На зміну відчаю приходить надія
 • Бідних одягають і годують
 • Хворих оздоровлюють
 • На зміну війні та конфліктам приходить мир
 • Справедливість замінює гніт
 • Творіння відновлено
 • Євангеліє проголошується.

Щоб втілити це бачення в реальність:

 • Ми будемо прагнути досконалості в усьому, що ми робимо. Ми вимірюватимемо наші результати та прагнемо досягти величі в усіх сферах життя коледжу.
 • Наші випускники будуть повністю готові зробити наступні кроки у своїй освіті, професії та стосунках.
 • Усі програми академічного та студентського життя будуть пронизані цінностями християнської спільноти, управління дарами та служіння світу.

Цінності

Досконалість
Прагніть до високих результатів у всіх курсах, програмах і заходах, вимірюючи наші результати відповідно до прийнятих стандартів досягнень. Докладайте один одному максимум зусиль у викладанні та навчанні. Заохочуйте творчість, допитливість і критичне мислення.

Християнська громада
Запросіть студентів слідувати за Христом і створити спільноту, зосереджену на Христі, на кампусі.

Культура
Відзначайте відмінності в походженнях і культурах і докладайте всіх зусиль, щоб вчитися одне в одного.

стосунки
Створіть простір і час для розвитку стосунків, щоб викладачі, студенти та співробітники навчалися разом.

Творчість
Прагніть прорватися до нових способів навчання та обслуговування.

Керівництво
Піклуватися про довірені нам фінансові, фізичні, духовні та емоційні ресурси. Виконуйте обов’язки опікунів навколишнього середовища та працюйте над розробкою екологічно чистих об’єктів і практик.

Радість
Моделюйте життя в радості, наполегливо працюючи над досягненням і вітаючи гумор і веселощі на цьому шляху.

Прозорість
Діліться інформацією про нашу ефективність, фінанси та плани на майбутнє всередині організації, з нашими прихильниками та тими, кому ми служимо.

Турбота
Дійте зі співчуттям і чесністю, виявляючи гідність і повагу до всіх.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  14%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  9 до 1

Особливості кампусу

Діяльність у кампусі

Заходи в кампусі плануються та здійснюються координаторами діяльності кампусу та Радою з діяльності кампусу (CAB), яка складається з шести відібраних студентів. Мета полягає в тому, щоб запропонувати заходи, які надають можливості для спілкування та відпочинку всім членам спільноти кампусу.

Протягом року доступні різноманітні заходи, включаючи вечори кіно, кав’ярні, вечори боулінгу, катання на ковзанах, битви за синхронізацію губ та ігри.

Коледж розглядає ці заходи як невід’ємну частину емоційного, соціального та фізичного розвитку кожного студента.

клуби

Hesston College підтримує організацію клубів, які надають студентам можливості для подальшого вивчення конкретних сфер інтересів. Клуби включають Travel Kansas, в’язання, пекарський клуб, радіоаматорський та мультикультурний клуб. Спочатку кожен клуб повинен представити письмову пропозицію координаторам діяльності кампусу, які затвердять розвиток клубу. Кожен клуб повинен мати викладача або співробітника в якості активного спонсора та просувати місію Hesston College . Обмежені кошти доступні за заявкою. Заявки мають бути у письмовій формі та представлені координаторам діяльності кампусу. Кожен клуб подає звіт за підсумками року, щоб підсумувати діяльність клубу за рік та допомогти у плануванні на майбутнє.

Ретритний центр Штуцмана

Ретритний центр Stutzman розташований приблизно за шість миль від Хесстона. На території площею 17 акрів є ставок, дерев’яний будиночок у сільському стилі, кілька місць для пікніка та пішохідні доріжки.

Рівнинний дендропарк Діка

Дендрарій Dyck на рівнинах – це місце для освітніх можливостей для громади та місце, куди відвідувачі можуть прийти, щоб насолодитися природою або посидіти в тихому роздумі. Він складається з 25 акрів і розташований за один квартал на південь від кампусу. У центрі для відвідувачів та освіти Дендропарку Дайка є офіси дендропарку та навчальний зал для дендропарку та громадських програм. Prairie Pavilion є багатофункціональним місцем для проведення зустрічей, прийомів, весіль та офіційних обідів. Дендропарк створений для створення усвідомлення природної краси Канзасу з акцентом на деревах, чагарниках, квітах і травах, які є рідними для Канзасу та/або характеристиками прерії. Крім густих насаджень, відкриті ділянки є частиною дизайну, що нагадує відвідувачеві про простори рівнин.

  Прийом

  Hesston College приймає тих студентів, які отримають користь від освітнього середовища коледжу і які внесуть свій внесок у спільне життя спільноти кампусу. Кандидати, які шукають ступінь у Hesston College , мають бути випускниками акредитованої середньої школи або її еквіваленту, щоб мати право на навчання. Допуск надається після ретельного вивчення академічних обіцянок кандидата, соціального характеру та потенціалу успіху. Hesston College не дискримінує за віком, статтю, расою/етнічністю, релігією чи інвалідністю. Абітурієнти, які не закінчили середню школу, але склали тести загальноосвітнього розвитку (GED), розглядаються для зарахування на основі офіційних результатів тесту. Кожен заявник на Hesston College розглядається для прийняття на основі наведених нижче показників. Докази кожного показника можуть включати, але не обмежуючись, офіційні академічні записи, форми студентської інформації, особистих довідкових форм або особистий контакт із заявником. Невідповідність будь-якому критерію може призвести до прийняття академічного контракту або відхилення заявки.

  Академічна обіцянка

  • Технічна оцінка середньої школи вказує на незважений кумулятивний GPA 2,5 або вище, а стенограма(и) коледжу (якщо застосовно) вказує на сукупний GPA 2,0 або вище.
  • Аналіз стенограми показує успішне завершення відповідної програми середньої школи або сертифіката GED.
  • Стандартизований тест досягнень у формі ACT або SAT завершено, а результати повідомляються на Hesston College .
   • ACT Reading Score становить 15 або вище, а ACT Composite Score – 15 або вище.
   • SAT Evidence Based Reading and Writing (Читання та письмо), що базується на доказах, становить 410 або вище, а SAT Composite SAT – 830 або вище.
   • Оцінка читання ACCUPLACER 236 або вище. (ACCUPLACER приймається для переведення студентів без балів ACT або SAT або студентів, які не навчалися в середній школі принаймні один рік. Якщо учень не навчався в середній школі менше року і не має ACT або Оцінка SAT, ACCUPLACER може бути запропоновано. Студенти повинні отримати 236 або вище за всіма розділами або можуть вступити в академічну угоду.)
  • Показує академічну готовність виконувати роботу на рівні коледжу (на основі класного рангу, строгості курсової роботи або інших академічних показників).

  Соціальний характер

  • Відображає відповідні соціальні взаємодії.
  • Буде сприяти розвитку спільноти кампусу в позитивному ключі.
  • Здатний жити самостійно, керуючи такими речами, як графік, самообслуговування та фінанси.

  Потенціал успіху

  • Розуміє очікування Hesston College і вміє дотримуватися встановлених стандартів спільноти.
  • Висловлює особисті та академічні цілі для відвідування коледжу.

  Кандидати, які не відповідають цим критеріям, будуть розглянуті Академічною комісією з прийняття контрактів, обраною та очолюваною віце-президентом з прийому, і включатимуть: віце-президента зі студентського життя, академічного декана та радника з прийому.

  Розташування

  • Hesston

   Hesston, США

  Програми

  Запитання