Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Hawaii Tokai International College

Hawaii Tokai International College

Hawaii Tokai International College

Введення

Заснований у 1992 році як американський дворічний ліберальний коледж, Hawaii Tokai International College (HTIC) розташований у місті Каполей. HTIC, акредитована Акредитованою комісією для громадських та молодших коледжів Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC), є єдиним американським університетом університету Токайської освітньої системи Японії. HTIC відображає комбіновані освітні філософії засновника TES, д-ра Shigeyoshi Matsumae та д-ра Річарда Косакі, емігрант канцлера університету Гаваїв, колишній професор та засновник системи Community College College. Обидва чоловіки розділили тверду віру в активну освіту, завдяки якій студенти не тільки набувають знань, але також розвивають критичне мислення, комунікативні навички та інтелектуальну цікавість для навчання протягом усього життя.

Як вчений, доктор Матсумае вважав, що сильна освіта ліберального мистецтва сприятиме моральної та суспільній свідомості, необхідній для все більш технологічного світу. Його досвід у Другій світовій війні змусив його також вважати, що міжнародно-орієнтована освіта є найкращим шляхом до тривалого світового миру. Таким чином, Освітня система університету Тока (TES) - це велика мережа навчальних та науково-дослідних установ у всій Японії, а також об'єкти, розташовані в Данії та Австрії. Унікальне географічне розташування в Гаваях та багате багатокультурне середовище зробили його ідеальним місцем для американського кампусу TES.

Таким чином, HTIC є прикладом і відображає вірування доктора Матсумае. Хоча Японія володіє, HTIC є акредитованим американським ліберальним мистецтвом молодший коледж. Під час заснування HTIC д-р Козакі звернув свою увагу на токайську місію світового миру та поставив перед собою ціль коледжу - міжнародне студентське тіло, яке вивчатиме і житиме разом у навчальній спільноті.


Участь громади

Всі студенти HTIC заохочуються брати участь у місцевій громаді, а з роками добровільно відвідують громадські центри, школи, дитячі будинки, ринки фермерів, прибирання пляжів та такі заходи, як Гавайський міжнародний кінофестиваль, Великий Алоха Ран і Гонолулу Марафон Існують також можливості для безпосереднього спостереження та участі в бізнес-спільноті та органах місцевого самоврядування.

Крім освітніх програм HTIC, коледж бере участь у житті громади, поділившись своїми можливостями з групами, які бажають провести майстерні, семінари, конференції та тренінги.

Оскільки Гаваї рухається глибше в 21-му столітті, такі установи, як HTIC, відіграють важливу роль у створенні міжнародних мостів, необхідних для всіх, хто прагне бути чітко та культурно обізнаним про "глобальну селу". Точно так само, як HTIC є молодим, енергійним і прихильним до Надання студентам цих мостів для поліпшення їхнього життя, HTIC присвячена просуванню обміну ідеями між вченими, дослідниками, урядом та бізнес-лідерами з різноманітних тем та питань. Таким чином, HTIC сподівається продовжувати залишатися активною спільнотою Західної Оаху, сприяючи багатьом позитивним шляхам її динамізму та зростання - так само, як багатокультурні Гаваї запропонували міжнародним студентам та відвідувачам HTIC пройти теплий дух від Алохи.


Інституційні результати навчання

Результати інституційного навчання НТІК сформовані в своїй місії, щоб виховати студентів, щоб вони стали продуктивними світовими громадянами. Ці результати навчання є невід'ємною частиною курсів, програм, послуг та діяльності коледжу. Всі курси, що пропонуються в HTIC, містять відповідні ці результати навчання.

(Крім того, вибрані заняття позначаються кожним терміном як "інтенсивні" класи та підкреслюють ці три конкретні результати: письмове, усне спілкування та / або спільне навчання.)


Ефективні навички спілкування

Студенти аналізують, уважно слухають та чітко, ефективно та творчо спілкуються в письмовій та усній формі у відповідності до аудиторії, ситуації та контексту.

Області навичок, знань та цінностей, що містять цей Інституційний результат навчання, в якому студенти повинні досягти:

 • Усні
 • Написано
 • Розуміння прочитаного
 • Інтелектуальні та практичні навички


Інтелектуальні та практичні навички

Студенти демонструють інтелектуальні та практичні навички в різних контекстах і сферах, інтерпретують та пропонують модові рішення проблем, що виникають як у класі, так і за її межами.

Студенти проводять кількісний та науковий аналіз та оцінюють міркування, твердження чи інформацію. Студенти також демонструють творчість та інформовану оцінку мистецтва.

Області навичок, знань та цінностей, що містять цей Інституційний результат навчання, в якому студенти повинні досягти:

 • Критичне мислення
 • Кількісні міркування
 • Творчість
 • Інформаційно-технологічна грамотність
 • Естетична оцінка
 • Глобальне громадянство


Глобальне громадянство

Студенти демонструють почуття поінформованості поза себе, що включає в себе оцінку різноманітності та багатомовності. Студенти також практикують співпрацю, етичну поведінку та інші форми поведінки, що сприяють глобальному розумінню і світовому миру.

Області навичок, знань та цінностей, що містять цей Інституційний результат навчання, в якому студенти повинні досягти:

 • Міжкультурне розуміння
 • Етичні міркування
 • Знання другої мови
 • Кооперативне навчання
 • Розуміння проблем світового миру


Розклад

HTIC пропонує чотири академічні терміни щороку. Нові студенти можуть починати навчання на початку будь-яких наших чотирьох 10-тижневих термінів: осінь (вересень / жовтень), зима (січень), весна (квітень) або літо (червень / липень)

Розташування

 • Kapolei

  Farrington Highway,91-971, 96707, Kapolei

Запитання