Harvard Business School Online

Harvard Business School Online

Harvard Business School Online

Введення

Harvard Business School Online пропонує унікальний і дуже цікавий спосіб вивчення життєво важливих бізнес-концепцій. Де б ви не знаходилися у вашій кар'єрі - або в світі - ми надаємо освітній досвід, який допоможе вам досягти ваших особистих і професійних цілей.

Наші учні погоджуються. У недавньому опитуванні минулих учасників, проведеному City Square Associates, чотири з п'яти заявили, що HBS Online коштує інвестицій.

Чому? За даними нашої спільноти учнів, HBS Online:

 • Прискорює кар'єру: 93% сказали, що наші програми обладнали їх навичками, які підкріпили своє резюме, тоді як кожен четвертий з них повідомив, що отримав поштовх або зміну назви після закінчення курсу HBS Online.
 • Пояснення цілей: 77 відсотків учнів сказали, що HBS Online збільшила ясність у своєму професійному майбутньому, визначивши, чи прийшов час переходу на нову галузь чи галузь, щоб прийняти рішення про отримання MBA.
 • Підвищує довіру: 90% респондентів вважають, що вони більш впевнені в роботі та більш комфортно приймають бізнес-рішення. І ця впевненість була помічена: 53% респондентів отримали більше відповідальності на роботі після прийому HBS Online курсу.
 • Створює спільноту: 63 відсотки заявили, що вони відчувають себе так, наче вони приєдналися до спільноти однодумців із подібними кар'єрами та освітніми прагненнями.

Наша модель навчання дозволяє це. Надаючи фахівцям освітній досвід, який є діловим та соціальним, HBS Online ставить вас на місце тих, хто приймає рішення, і просить вас боротися з реальними проблемами, обговорювати та обговорювати з колегами рішення для вирішення. .

Ми переглянули онлайн бізнес-освіту. Тепер прийшов час переосмислити свою кар'єру.

Прийом

Право на реєстрацію

 • 18 років
 • Володіє англійською мовою
 • Прагнуть навчатися та співпрацювати з іншими учасниками протягом усієї програми

Інтернет-заявка

Безкоштовно

Потрібна спеціальна документація

Немає

Стипендії та фінансування

Допомога за навчання доступна для програми Credential of готовності (CORe) , а також для програм бізнес -аналітики, економіки для менеджерів та програм сертифікату фінансового обліку. Щоб переглянути варіанти фінансової допомоги, доступні для цих програм, перегляньте сторінку " Виплати та фінансова допомога" .

Статистика випускників

Відгуки учнів

Розташування

 • Cambridge

  Cambridge, США

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання