Hankuk University Of Foreign Studies

Hankuk University Of Foreign Studies

Hankuk University Of Foreign Studies

Введення

Дух HUFS: маяк глобальної епохи

Hankuk University Of Foreign Studies був заснований в 1954 році для створення талановитих людей, які могли б продовжувати модернізацію Кореї та причину світового миру. Заснований на справжньому розумінні та глибокій любові до корейського народу та людства, підприємницький дух ХУФС допоміг Кореї створити головну присутність у світі, подолавши національну невдачу з Корейської війни.

HUFS буде продовжувати працювати для миру для всього людства шляхом постійного пошуку істини та створення нової культури. Це, в першу чергу, спричинить концентрувати всі свої ресурси на сприянні талановитим людям для Кореї в світі та для світу в Кореї.

Освітня філософія

Натхненний ідеєю вільної демократії, HUFS заохочує розвиток індивідуальності студентів та формує їхній лідерський характер, щоб зробити їх високопрофесійними людьми такого роду, які можуть сприяти розвитку Кореї та світу.

У процесі він ніколи не відхиляється від свого основоположного духу "істини, миру та творчості". HUFS також рухається, щоб встановити свою незалежність як приватну школу, не втрачаючи ніякої уваги своєї природи як державного навчального закладу.

Крім того, HUFS прагне відрізняти себе від інших вищих навчальних закладів і зберігати свою відмінність, як це виражається у його назві школи.

Дух засновників

Істина: Істина, яка керує нашим життям, як маяки на горизонті Ми присвячуємо наше життя пошуку істини та підкріплюємо основи всіх академічних досліджень світлом істини, розширюючи наші знання та досвід про себе та світ.

Мир: Взаємовигідні відносини між окремими людьми, між народами, між людьми та природою HUFS присвячений академічному та культурному обміну з іншими етнічними групами та тих, хто підтримує інші ідеології, щоб відкрити шлях для діалогу та згоди людського роду, з тим щоб в кінцевому підсумку людство може мирно співіснувати і процвітати

Створення: Заохочення корейської культури до збагачення світу Заснована на основі любові країни, HUFS сприяє розвитку корейської культури, щоб збагатити світ у епоху відкритості та закласти основи для створення нової культури, придатної для глобалізації.

Філософія освіти

HUFS виховує свою освітню філософію з духу шкільного гасла " Істина, Мир" та "Творчість" . Студенти заохочуються до сприйняття ідеалів ліберальної демократії та виховання почуття індивідуальності та лідерства, щоб внести свій внесок у збагачення та процвітання нації та світу в цілому.

Цілі HUFS

HUFS виховує освічених громадян з глобальною перспективою та творчими професіоналами, які в майбутньому керуватимуть сплавом культур світу. Студенти отримують освіту в ліберальних мистецтвах, що охоплюють гуманітарні науки, а також соціальні та природні науки для створення міцної основи знань.

Крім того, студенти проходять навчання на одній або декількох іноземних мовах, що є визначальною функцією та пріоритетом в HUFS. Разом з мовним навчанням вивчається регіональна геополітика, економіка, суспільство та культура в різних частинах світу, з метою виховання справжніх громадян світу.

Розташування

geopoint
  • 107 Imun-ro, Dongdaemun-gu, Seoul, Korea, 02450, Seoul

Запитання