Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Введення

Ласкаво просимо до HAMK

Häme University of Applied Sciences (HAMK) — це міжнародний, активний і сучасний заклад, розташований на півдні Фінляндії. Наша довга історія, починаючи з 1840 року, дозволила нам стати конкурентоспроможним сучасним університетом із міжнародно визнаною якістю навчання. HAMK має сім кампусів, розташованих у мальовничому приозерному містечку Хямеенлінна на півдні Фінляндії та навколо нього, яке має гарне транспортне сполучення з рештою країни. Усі наші кампуси оснащені найновішими технологіями, щоб наші студенти могли повністю розкрити свій потенціал і отримати задоволення від часу в HAMK . Ми пропонуємо 9 бакалаврських і дві магістерські програми англійською мовою, зосереджені на підвищенні комплексних навичок для працевлаштування, інновацій та підприємництва. Ви можете сформувати свою програму отримання ступеня відповідно до своїх майбутніх прагнень за допомогою міждисциплінарних предметів.

Міжнародний університет

Ми вітаємо студентів з усього світу. У нас є понад 600 іноземних студентів із понад 60 країн, щоб збагатити міжнародне середовище HAMK . Ми пропонуємо глобальне середовище, де студенти стикаються з різними культурними перспективами та отримують міжнародні контакти, які цінуються роботодавцями в усьому світі.

Навчання з HAMK

HAMK пропонує 11 освітніх програм у сферах інженерії, бізнесу, ІТ, дизайну, сільського та лісового господарства. Завдяки широкому спектру можливостей спеціалізації в обраних галузях студенти можуть справді максимально використати власні сили та майбутні прагнення. Усі дослідження в HAMK поєднують теорію, практику та зв’язки з професійним життям. Наприкінці навчання випускники отримали не лише знання, але й навички та розуміння трудового життя у своїй галузі та отримали деякі важливі контакти для майбутнього працевлаштування. Під час навчання студенти виконують проекти для компаній і практикують свої навички, як вони робили б, коли вони працюють. Ці практично-орієнтовані дослідження, якими відомі університети прикладних наук, приносять користь студентам і промисловості. HAMK також має 4 дослідницькі підрозділи, які тісно співпрацюють з нашими іноземними студентами в різних проектах і завданнях.

Система якості HAMK

Системи якості фінських вищих навчальних закладів систематично перевіряються Фінським центром оцінювання освіти. На основі оцінки аудиторської групи HAMK став першим вищим навчальним закладом у Фінляндії, який отримав рівень «відмінно» за освіту в галузі оцінювання.

Слідкуйте за нами в Snapchat, а також в Instagram, Facebook і TikToK

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Університет прикладних наук Хяме

TikTok: hamk_uas

Розташування

  • Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

  • Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

  • Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

  • Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

  • Saarelantie 1, 16970, Evo

Запитання