© Shahar Regev
Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Введення

Hadassah Academic College Jerusalem (HAC) є багатопрофільним закладом, який може похвалитися різноманітним студентським корпусом з усіх верств суспільства та релігій, а також зростаючою кількістю іноземних студентів з усього світу. Як унікальний академічний коледж у серці Єрусалиму, ми прагнемо створювати рівні можливості для всіх наших студентів, одночасно заохочуючи повагу до різноманітності. Це включає наголос на взаєморозумінні між студентами та їхнім місцевим суспільством.

Наша академічна модель зосереджена на підготовці нових поколінь кваліфікованих професіоналів, наголошуючи на досконалості та інноваціях у навчанні, точних науках і наукових заняттях. Ми пропонуємо широкий вибір програм бакалаврату та магістратури нашою місцевою мовою, а також зростаючу кількість англійської та міжнародних програм, включаючи окремі курси та ступені. Ці міжнародні програми включають різноманітні семінари, академічні та технічні курси. На додаток до тих, кого навчає наш внутрішній факультет, ми регулярно приймаємо міжнародних експертів у своїх галузях як запрошених лекторів на зазначені курси. Крім того, ми співпрацюємо з низкою міжнародних вищих навчальних закладів у рамках спільних курсів з викладачами та програмами студентського обміну.

Наш коледж, відкритий для реєстрації цього року, пропонує дві гібридні або повністю онлайнові міжнародні програми:

 • Повний ступінь магістра (гібридна програма – онлайн з річним 10-денним скороченим клінічним періодом): магістра оптометрії та зорових наук, M.Optom*
 • Індивідуальний курс (повністю онлайн): цифрові зображення та збереження матеріальної культурної спадщини

*Цей ступінь дозволяє студентам з відповідним ступенем бакалавра та ліцензією проходити окремі курси з навчального плану без реєстрації для отримання повного ступеня. Ми запрошуємо вас ознайомитися з нашими міжнародними програмами та з нетерпінням чекаємо на вашу думку!

Особливості кампусу

  Рейтинги

  Hadassah Academic College був оцінений в Ізраїлі, на європейському континенті та в усьому світі в різних категоріях.

  Рейтинг країни

  Цей тип рейтингу зосереджується на тому, наскільки інститут перевершує різні академічні досягнення. Hadassah Academic College є номером 28 в Ізраїлі, Європі.

  Рейтинг впливу

  Цей тип рейтингу організовується на основі впливу інституту на Ізраїль. Ці впливи зосереджуються на соціальному, економічному та політичному представленні навколо громади. Hadassah Academic College займає 15707 місце у світі за впливом, який він справляє.

  Рейтинг відкритості

  Hadassah Academic College займає 6049 місце в відкритій діяльності. Ця категорія зосереджена на тому, як Hadassah Academic College веде свій навчальний процес і працює відкрито в Ізраїлі для всього світу.

  Рейтинг Excellent

  Hadassah Academic College займає 4370 місце в рейтингу за своїми успіхами в різних сферах. Це включає в себе академічні досягнення, цитати, посилання тощо.

  Розташування

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  Програми

  Запитання