Guttman Community College Програма інформаційних технологій (ІТ), AAS
Guttman Community College

Програма інформаційних технологій (ІТ), AAS

New York, США

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Використовуючи міждисциплінарний та досвідний підходи, Програма інформаційних технологій (ІТ) створює міцну технологічну та цифрову базу знань, що веде до подальшого вивчення та професійного прогресу в цій конкурентній галузі. Студенти працюють із видатними викладачами, щоб демістифікувати та орієнтуватися у світі технологій, передбачаючи їхнє майбутнє в ІТ. Поєднуючи теорію та практику, інклюзивна навчальна програма, що має значний вплив, забезпечує студентам незмінні можливості пережити та застосувати отриману інформацію та навички.

ІТ-спеціалісти вивчають та вивчають основні аспекти веб-дизайну, управління базами даних, програмування, безпеки, комунікаційних мереж тощо. Окрім визначення структур та функцій різних мультимедійних систем, студенти розширюють свої можливості їх вибору, створення, застосування, інтеграції та адміністрування. Доповнюючи навчальний акцент на прикладних знаннях, Програма надає студентам захоплюючі можливості та необхідну підтримку для стажування та сертифікації.

Інноваційне та прикладне навчання та цінний практичний досвід сприяють знайомству студентів з галуззю, що дає їм перевагу в їхній постійній ІТ-освіті та підвищує кваліфікацію на робочому місці. Оснащені інформацією, навичками, досвідом на робочому місці та галузевими сертифікатами, випускники ІТ можуть процвітати після переходу на бакалаврську програму та вступу в інтелектуально та фінансово корисну кар'єру.

Після успішного завершення програми інформаційних технологій студенти зможуть:

Застосувати принципи управління базами даних, комп’ютерних мереж та мереж передачі даних, безпеки, програмування, веб-технологій та розробки програмного забезпечення до даної проблеми інформаційних технологій;

Продемонструвати вміння з основними апаратними та програмними завданнями. Встановлення операційних систем, складання та розбирання комп’ютера, встановлення програмного забезпечення, налаштування невеликих мереж, підключення периферійних пристроїв;

Проілюструйте, як технології використовуються в бізнес-середовищі;

Застосовувати технічні знання та навички при розробці рішень для бізнес-завдань;

Проаналізувати ефективність різних технологій у бізнес-сценарії або сценарії інформаційних технологій; і

Поясніть та застосовуйте професійну та етичну поведінку, яку пропагують міжнародні обчислювальні товариства, такі як ACM та AITP.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Вищу освіту в галузі інформаційних технологій – розробник веб-програм
    • Racine, США
  • Юрист з інформатики
    • Philadelphia, США
  • Асоціація з прикладних наук, інформаційних технологій - довідкова служба / Технічна підтримка
    • Philadelphia, США