Groundschool London

Groundschool London

Groundschool London

Введення

Про ICARUS Wings Advanced для підвищення кваліфікації літака

ICARUS Wings - це інноваційний набір передових курсів підвищення кваліфікації для всіх льотних екіпажів, що проводяться професійними інструкторами в Groundschool London школі Groundschool London . Три курси були зібрані досвідченим інструктором ліцензійного екіпажу літаків, а також членом Міжнародної асоціації цивільної авіації англійської мови, який має багаторічний досвід роботи в галузі підготовки авіаційної англійської мови з основними авіакомпаніями в Європі.

На відміну від інших курсів володіння мовою, які є всіма на класній основі, ці курси поділяються як на клас, так і на тренування у сучасних літальних тренажерах FTD - Boeing 737-800 та Airbus A320 (з літа). Перевага цієї структури полягає в тому, що літальний екіпаж може вивчати мову, використовувану в авіації зранку, а в другій половині дня - практично до 10,5 годин роботи в симуляторі. Цей метод, заснований на десятиріччях досліджень при застосуванні нейрофізіології при вивченні другої мови, збільшить криву навчання студента, що призведе до кращих загальних результатів.

Мета полягає в тому, що до кінця курсу пілоти будуть готові передати іспит з підвищення кваліфікації ІКАО з мінімальним рівнем 4 (операційний). Для кабінного екіпажу вони отримають дійсний сертифікат із зазначенням рівня їхньої мови в форматі CEF та Oxford / Cambridge. Пілоти отримають сертифікат про відвідування.

Три курси, представлені в рамках програми ICARUS Wings Advanced Language For Flight Crew, є:

  • FCL * Невдала репетиція іспиту (володіння мовою)
  • FCL * Підготовка до іспиту (володіння мовою)
  • Англійська для кабіни екіпажу

* Ліцензування польотів екіпажу

Для кожного курсу студенти отримають особисту копію використаного навчального посібника. Пілоти також отримають копію "Test Your Aviation English". Всі навчальні посібники їх зберігати.

Розташування

Розташування
  • Tileman House, 129 Upper Richmond Road, SW15 2TX, London

Запитання